Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dle mne se to dá brát přesně tak jak se tváří ti dva brejlatí černoši…joke..protože nechápu co si o zrovna tomhle kdo myslel jinýho? Jako, že to jednovaječný dvojčata rozezná?:-))
  Věřím, že se toho testu nemohli dočkat a dnešního dne dospat:-))))

  To je překvápko, nevím jestli redakce tu konferenci sledovala, ale přímo tam říkali, že pokud nechcete, aby se vaše dvojče dostalo do telefon, musíte používat PIN. To dle mého názoru znamená, že dvojčata to nerozezná.

  A nezdá se vám, že je hloupé, že tak protěžovaná technologie má tak triviální omezení? Zvlášť když starší a osvědčená tím netrpí?

  Jaká je šance, že najdete xichtově dostatečně identická dvojčata ?
  Podle Apple 1:1000000 :P
  A jaká je šance, že budou mít dostatečně shodné otisky ?
  Podle Apple 1:50000 :D
  To mi připomíná ten obligátní vtip jisté o revoluci, jenž se jmenuje říjnová, ale reálně byla až v listopadu :o)
  U iP X jen s tou obměnou, že jde o září/listopad ;)

  ps. Pro přespříliš vzdêlané: Vím co je Juliánský kalendář :)

  Jinak na iP X se hodí velmi tefně i toto:
  Proč to dělat jednoduše (Touch ID + více ergonomické jednoruční ovládání + normální celý displej), když to jde složitě (Face ID + méně ergonomické jednoruční ovládání + abnormální vyhryzlý displej).

  Úplně na rovinu. Být na straně bank, které podporují Apple Pay, tak bych vážně uvažoval o pozastavení podpory pro tento telefon. Tohle se totiž s Touch ID stát nemůže – i jednovaječná dvojčata mají odlišné otisky prstů.
  A ještě jedna poznámka: Apple sice píše, že pravděpodobnost náhodného odemčení cizím člověkem je u Touch ID o několik řádů vyšší, ale nikdy jsem neslyšel, že by se to opravdu stalo. A tady s „bezpečnějším“ řešením hned dva případy!?!?!?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.