Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No řeknu to na rovinu , jestli se na mě nedostane v první vlně tak jim na něj seru :) Tohle se mi fakt totálně nelíbí

  No je tam toho, pockas si pekne do februára a ako správna Apple poslušná ovečka.

  To teda nepočkám kamaráde :) Apple mám rád ale tohle je absolutně neprofesionální přístup . Už tak jsem dost trpělivej že čekám až do předobjednávky a jestli ho nebudu mít v první vlně , tak prostě přestanu mít zájem a zůstanu klidně další rok se svým iPhone 7. Stačilo mi čekat na Airpods a už fakt nikdy víc čekat nebudu . Teda Airpods jsem měl rezervaci na Alze ale jednou mi posunula termín tak jsem zrušil rezervaci a sluchátka jsem objednal jinde kde jsem je měl hned . Jsme v 21. století a já nehodlám na něco čekat .

  Nevim kolik Ti je let, ale takovejhle pristup maji maly deti, kdyz se nemuzou neceho dockat. Dospelej clovek se sice tesit muze taky ale par tydnu cekani v podstate nic neznamena a rozhodne nema takovyhle „silacky“ reci.

  Neco strasne chci, ale kdyz to nedostanu mezi prvnima, tak uz to nechci. :)

  Sorry jako ale mám zaplatit 35K za placku a ještě na ní čekat ? To fakt ne ! Čekám od představení snad už dlouhou dobu ne? tak dál čekat nehodlám buď ho budu mít v první vlně nebo ho nebudu mít vůbec no tohle prostě Apple posral a jestli si myslíš že se chovám jako malé děcko , klidně si to myslet můžeš dál je mi to jedno . Ale fakt nechápu proč bych měl ve 21. století na něco čekat ;)

Vložte vlastní komentář

celý text