Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    no tak to je parada a ja z duvodu bezpecnosti pred 5 lety přešel k applu a jak vidim je to ještě horši jak u konkurečnich OS

    Horší? Nepleť si bezpečnost s lidskou debilitou. To, že je někdo schopnej přijít a svoje heslo zadat do jakéhokoliv rámečku kam to jde, značí, že problém bude někde jinde.
    No a když jsme u toho, tak v porovnání s Androidem, je iOS mnohem bezpečnější, neboť to není openSource do kterého muže zasáhnout kdokoliv si jen vzpomene (:

    Umožní-li Apple pomocí FaceID, ale i současného TouchID identifikovat všechny přístupy do systému, nákupy a pod., tento problém odečítání hesel v podstatě zcela zanikne.

    Autor článku by si měl zjistit fakta. Na iCloud se používá dvoufaktorové ověřování. Po zadání Apple id a hesla do iCloudu mi vyskočí na Apple zařízeních žádost o přístup do iCloudu z určitého místa s možnostmi povolit/zakázat. Pokud člověk dá povolit tak jako další okno vyskočí kód který se musí zadat na počítači. Tohle ověření není potřeba vždy když se přihlašují ze stejné ip (a stejného PC) ale taky neplatí na pořad a zřejmě má časové omezení protože tuhle procedůru to po mě chtělo už mnohokrát pro stejnou ip (a stejné PC).

Vložte vlastní komentář

celý text