Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Až na to, že tohle není 8…

  Čau, prosim vás můžete popsat přesný postup vrácení na 10.3.3 přes DFU?? Normálně to nejde Díky.

  Vpravo nahoře je na těchto stránkách tlačítko vyhledávání, občas je dobré ho využít ;-)
  Pokud máš iP7, tak návod, jak přepnout telefon do DFU, je zde: https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/01/05/iphone-7-dfu-rezim/
  U jiných iP, kde je klasický „klikací“ Home Button se namísto tlačítka snížení hlasitosti drží právě HB.
  Stáhni si verzi 10.3.3 pro svůj telefon: https://ipsw.me/#!/platform a pak nahraješ dle návodu: https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/09/20/se-vratit-ios-11-zpet-ios-10-2/

  To je tak, když je Apple sockovská firma, která nemá ani vlastní výrobní závody a somruje u kde koho. O díly, o výrobu. No a její fans dohnalo vysmívání se Samsungu za Note 7 ??? Tomu se říká karma ???

  Karma v buddhismu označuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného ???

  to Hans 20: a to je tak, když jedna socka (použiju tvůj výraz) nemá na koupi iPhonu a jen chodí masturbovat své myšlenky na diskuse. Mimochodem, už jsi zjistil od které třídy se vyučuje fyzika, ty šašku?

  používať na niekoho kto hejtuje ios alebo iphone argument že nemá na iphone je trošku zaostalé a len to svedčí o tom že ani nevieš čo sa deje vo svete techniky. Lebo napríklad taký Note 8 stojí 1000€ pričom iphone 8+ začína na 900€.

  ty jsi ten, který osm let používá IOS, že? Teď pliveš každý den na Apple. Hmm, ty budeš nějako zakomplexované děcko s Androidem.

  Ty jsi zmatený jako byl sám pan Nostradamus ze svých vidění a předtuch. Co to tady plácáš o Note 8 ??? Co to má společného s tím, že Hans 20 tady mlátí slámu a hejtuje?! Fakt se mi líbi jak takový blbeček, který dva roky šetří na nový telefon za 15k, napíše o firmě s tržni hodnotou okolo 1 bilionu dolarů, že je to sockovská firma. Jo to je opravdu znalec jak se patří.
  A s tou zaostalostí….tím jsi mě jako chtěl přesvědčit, že na něj má, jo? No, dobrý pokus, ale jsi stejný šašek jako Hans 20. Ono to totiž vůbec není zaostalé, to je holý fakt.
  Nazdar.

  Statistické normy? :-) Doufejme že výrobci automobilů taky nepočítají se statistickou normou. Aby nebylo /0 mrtvých v rámci statistické normy :-D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.