Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To tam foukaji vzduch tím portem ?

  Mám obavy, ze pověstná kvalita jde někam do haje

  hlavne ak sa ti niečo takéto stane pri Apple produkte, nepošlú ťa do zadku, že si to spôsobil ty ale dajú ti hneď nový kus.. Nevidím problém, vadný model môže byť hockde a stať sa to môže hocakej spoločnosti

  Už pár let ta kvalita jde někam do háje. Dřív se mi nestávalo otevřít si krabičku s novým iphonem a mít na něm rovnou výrobní vady. Jako je vryp na těle nebo špatně slícovanou displejovou část k tělu. Nemluvě o špinavé zaprášené fólii na telefonu.
  Rychlostí produkce se asi dějí ústupky při kontrolách.

  Tohle rád čtu když už mám objednáno ?

  Pavel Ovechkin Tuček Přesně, je to opravdu sračka a člověk, který si tento iPhone koupí opravdu není v pořádku. Každý normální člověk totiž čeká na iPhone X.

  Celkem se to dalo čekat. Kdoví čím to ti asiaté nabíjejí. (Na Amazonu jsou desítky no name nabíjecích podložek) Uvidíme až se servis vyjádří . . .

  Podle fotek tomu někdo pomohl nahoru. Jelikož tam máte šroubky ze spodu a takové umělé cvoky co drží displej v těle iphone. Když jsem si rozdelaval 6ku tak jsem tomu musel pomocí takovou přísavkou na displej abych mo mohl vůbec vyndat a dalo to dost práce.

  Tohle je fail. Stávat by se to asi nemělo. To je jasný.. Ale dva případy z 35 milionů prodaných osmiček mi fakt nepřijde jako nějaká tragédie. I kdyby byl jeden z milionu kusů šmejd, tak je to stále slušný skóre.. Nebo ne? 

  a ani nechápem ako :/ dole to fixuju dve skrutky a hore je to zafixovane na zacvaknutie (respektíve take plastove výbežky ktore zabehnut do drážky v tele telefonu). Skorej by som pochopil sklo od display-a :/

  Taky mi moc nejde na rozum, jak se to mohlo stát. Myslím, že ty fotky budou pouze ilustrační, protože takhle se to safírové sklo nejspíš neohne.. Jinak je jasné, že na povrch vždycky vyplave jen ta špína.. O tom, že osmička vyexportuje 4K video za 40 vteřin a nejnovější Samsung Note to zvládne za tři minuty, se už tolik nemluví..

  Tomáš Suchopárek seš si jistej, že to bylo jen 6 baterek? Myslim si, že u Notu se přehřívala baterka u velkýho procenta, protože jeden dodavatel baterií něco podělal. Takže bych tohle zatim ani zdaleka nesrovnával.

  Způsobuje to nafouknuta baterie, celkem běžný jev u starších modelu, které mají par let za sebou, ale jestli se to stalo už při prvním nabití je celkem fail. Každopádně pravda bude jako vždy někde uprostřed.

  Maty Santo není nás problém ???

  Pavel Smolík prijemnou zabavu ?

  No, vidíš, to mě nenapadlo. ?????? To budu muset ještě nějak pošéfit, protože jako to nee, každy se svíčkou nebo krojem, podle Miris mám ještě „hubu do kroja“. ???????

  Nerealne, ze servisního hlediska by to takto nebylo při tomto jevu. Fotky rozostrene pravé v místech, podle kterých lze poznat, ze tomu někdo mechanicky pomohl. Viděl jsem už i ip6 hořet a explodovat přímo přede mnou, když ho zákazník přinesl na servis, ze hreje. Pokud mají být fotky z daných případu, tak by plastový rám s dvěma hliníkovými uchyty byl jinak a ne v této poloze atd.

  Hrozně se mě líbí ta dnešní doba, je nějaký problém, je jedno na které platformě a někdo si začne vzpomínat na konkurenční problémy, někdo začne srovnávat co je vlastně horší, další začně polemizovat zpoza svého PC o kolik % se jedná z celkové produkce a tak dále :D A je mi jedno kdo má ajfoun a kdo windows nebo android, ale neskutečně mě baví ty dnešní problémy rádoby vyspělého světa :D

  Zdravím lidi, aaa dnes jsem se byl podivat, na iPhone 8 a co to má být, že po stlačení Home Button se telefón prohne a vydá zvuk, to Vám příde normální – nebo je to další chyba.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.