Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Všetci ospevujú 8 plus a o čistej 8 aký má fotak a aký je nieje ani slovo neviem teras či 8 má rovnako skvelí fotak alebo len 8 plus je ten super telefón

  Tak tak.. celý článek čtu iphone8, iphone8.. dojde na foťák a řeší se tam plusko :D tak jsem z toho celej zmatenej

  Foťák majú rovnaký, jediné čo menší iPhone neobsahuje je portrét a optický zoom. HDR a kvalita v nízkom osvetlení bude rovnako skvelá.

  Samozřejmě, že i iPhone 8 dostal velké vylepšení fotoaparátu a opět o něco překonal loňské modely, s modelem iPhone 8 Plus, který nabízí režim Portrét, se však kvůli absenci duálního fotoaparátu rovnat pořád ještě nemůže.

  No už dva a půl roku používám iP6 a nadchl mě akorát iPX ale 30k za mobil je fakt hodně :-D

  To mi připomíná situaci okolo sluchátek. U těch se řešej pořád nějaký funkce, ale to podstatný, zvuk, ne. Tady se zase pořád řeší foťák u telefonu. Přitom kdejakej přilblej kompakt za pár kaček tomu natrhne ….. Foťák je v každém telefonu jen přlblblý cvakátko. Fyzika (optika) se prostě ošidit nedá. A pidi plastík (sklíčko) jako optika je k smíchu. Ano je to dobrý jen pro trolly na FB. Jen autor to myslel trochu jinak. Měla to být pochvala. Z hovn.a bič neupleteš. A když upleteš, tak nezapráskáš.

  Výkon, je pěknej. Dokud, ale Apple neokopíruje od Samsung DeX, tak je to jen „papírová“ kravina, pro další trolly co se utěšujou, jakej to má výkon. Faktický využití je nula. Asi jako jezdit po městě s Lambem 50 km/h a utěšovat se jakej to má super výkon ?

  Po loňském zklamání z iP 7, mám další. Tohle ne. iP 8 je další průměrnej krám v řadě. A než X, to raději Note 8. Už ho drtím od soboty a paráda. Včetně příslušenství, který je hned. Hlavně srajfonisti jak záviděj. Stylus a ty jeho funkce nebo kvalitu displeje ???

  V Apple jsou tragédi. X možná za dva měsíce a doplňky po novém roce ???Takhle přijít o peníze na vánoce, za to by měl Cook dostat už konečně padáka ?Samsung a spol. si musej mnou ruce radostí ? Díky Time, ušetřil jsem loni nenakoupením iP 7, ušetřím i letos.

  P.s. Pro Tima. Vykopej z toho už konečně ten Lightning. Kterej ani sami pořádně nepodporujete. Je už jasný, že to byl krok do lejna.

  Budou pasovat kryty z iPhone 7 na iPhone 8?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.