Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ľudia, obávam sa, že vtipy voči iPhone X nie sú trápne, Apple to skutočne posral. Odomykanie ksichtom je neefektívne a možno i nepresné. Navyše, skutočne implementovali do telefónu technológie, čo používajú iný výrobcovia už dávnejšie. Rovnako sa mi nepáči ani výrez v hornej strane displeja. Takže zostávam pri svojom iPhone 7, zrejme až pokial sa nespamatajú.

    To že face id je nepresné a neefektívne tažko hodnotiť teraz keď ešte ani nevišiel medzi bežných užívateľov. Mne sa naopak tento nový typ odomykania páči a vyzerá byť prelomový. Treba si iba na to zvyknuť ako sme si zvykli na touch id či haptic odozvu na 3D touch displejoch. A to že, odomykanie tvárou má už dávno aj napr. taký samsung , kde to funguje iba za dobrých svetelných podmienok a musí človek pritom otvárať silnejšie oči aby ho senzor rozpoznal, alebo že sa dá oklamať priložením fotografie. To nepokladám za prelomové. Ovládanie gestami bude tiež super. Len to chce cvik tak ako si človek zvykol na gesta v safari či 3D touch. A to som na to nadával ,že načo to bude dobré. Jediné v čom riadne zameškali bolo to bezdrotové nabíjanie.

    sorry ešte som zabudol dodať ,že všetci sa vysmievaju na cene nového iphonu. Pozrel som u nás ceny nového samsung galaxy note 8. Cena začína od 999€. Čo je potom drahé a čo nie

    Jasné, ešte je skoro robit závery, to chápem, preto som to nepísal ako „hotovú vec“. Bude to možno o zvyku, uvidíme ako to bude fungovať v praxi…no naozaj mi to príde menej praktické ako odtlačok prsta.

Vložte vlastní komentář

celý text