Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A ví teď někdo jak nastavit vyzváněcí tón, když už to nebude v iTunes?

  Pokud by chtěl někdo původní verzi 12.6.2 kvůli zvukům, knihám a aplikacím, tak je ke stažení na ulož.to „https://ulozto.cz/!iXscTjpo6cPE/itunes-12-6-2-20-rar“
  Kompletní odinstalace nové verze 12.7 je samozřejmě nutná ;-)

  Vyzvánění lze imortovat do složky Zvuky, když připojíte telefon. Ale lze jej jen imortovat, pak už nejdou smazat. To vše za předpokladu, že jste již nějaké zvuky měli k synchronizaci. A soubor musí mít tu správnou příponu. (m4r)

  Chtěl bych se optat, kde najdete v novém iTunes seznam přání?

  Některé věci naštěstí lze udělat i po zrušení části iTunes. Pokud máte soubor *.ipa s aplikací, kterou chcete nahrát do telefonu, tak ji stačí přetáhnout na zařízení v iTunes. Ona se do telefonu nahraje. To stejné platí i pro vyzváněcí melodie a pár dalších položek. Toto by mě tolik netrápilo.

  Problém ale jsou aktualizace aplikací z App store v jiných zemích. Ty člověk jinak nezaktualizuje, než že se v telefonu přepne na daný účet. Jenže tím se mu například smažou všechny hudební playlisty i stažená hudba. Po vrácení zpět se sice playlisty i iTunes Match hudba znovu objeví, ale už nebudou stažené, pouze opět připravená ke stažení, což je poněkud otravné. Navíc není možné jednorázově říci, ať se stáhne kompletně veškerá hudba.

  Anebo znáte někdo lepší řešení?

  Aktualizace iTunes mi proběhla, aplikace jsou pryč, NICMÉNĚ ve složce iTunes stále existuje složka se všemi staženými aplikacemi… Proč po skončení aktualizace nedošlo k vymazání složky!? Bude tato složka ještě k něčemu? Máte to také tak? Díky za odpověď!

Vložte vlastní komentář

celý text