Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A na co jim je když nemaj ios????

  Neodsuzujte nadstavby jen kvůli tomu že se nejedná o iOS. Miui 9 je velice povedená, rychlá a stabilní. Když jsem svoji mi5 porovnával s iphone 6 tak byl Xiaomi mnohem rychlejší. Ftipne když je za poloviční cenu. Laskavě si zjistěte info než začnete hejtit. A btw vypněte mi data ze spodní lišty nebo nastavte animaci při přechodu ploch, případně udělejte screen potáhnutím prstů ;)

  Nevím proč vypínat data ze spodní lišty, proč na spodní liště není rovnou tlačítko na a vypnutí autokorektury ? , nevím proč mám dělat screeny nějakým přetažením když můžu zmáčknout tlačítka, a co mi už vůbec nejde do hlavy je nějaká změna animace.

  V Xiaomi je spyware, stejně jako v iOS, akorát šaomáky nesleduje teplomil Cook, nýbrž SiTinFao. :) I stará Mi4 je rychlejší než iPhone 6S, stačí aktivovat dev.menu a zkrátit přechody a animace. Především menší iPhony SE a 7 jsou kromě licencovaného ARMu slabé kusy hw. iPhone 7 Plus je pouhá střední třída s rychlou internal storage, akorát při běžném používání je jedno jestli máte eMMC5.1 nebo UFS2.0, to se pozná možná při game loading. Od Snap801 vejš včetně ekv. není z uživatelského hlediska citelný rozdíl. Na iOS teda rozdíl je… jelikož iOS se časem zpomaluje a zasekává.

  Jediné, co jsem vypozorovoal u Xiaomi, což patrně vychází z lokální tradice pořizovat fotografie HW tlačítkem, jejich MIUI camera fw lépe ostří při pořízení fotografie stiskem tl. halsitosti. Lepší než tapnutí. U Sony se mi lépe tapuje. iPhone od modelu 6S přišel o svou přednost ve formě konkurenceschopných momentek. Foťák 6S a 7 je neskutečně pomalý, neumí správně ostřit, Xiaomi to lze vyřešit stiskem hw. hlasitosti. Sony tapovat. iPhone je ztracenej… ani lepší optika u 7 a 7 Plus nezachrání horší camera fw u iOS. Když vidím jaké fotky lezou z iPhone 7 Plus, tak mám pocit, že si z nás dělá Tim Cook srandu.

  Pro nás v EU a myslím že i v USA je to k úsměvu. Všichni víme proč kupujeme iPhone.
  Ale v Číně je to jinak. Čína je velká továrna světa, to všichni víme. Věřím že hodně lidí v Číně si tento telefonu od Xiaomi koupí. Jen proto že vypadá stejně a má cenu kterou jsou ochotni akceptovat vzhledem k výrobní ceně. Nerozeznávají tolik rozdíly.

  Pro APPLE je to špatná zpráva, Xiaomi začíná Applu vykrádat vlastní spektrum zákazníků,
  na jednom z největších trhů na světě.

  Indie je další trh kde Apple chce uspět.

  Je potřeba aby každý na světě měl iPhone ?

  Já si myslím že NE a co vy ?

  Hezký den … ahoj

  Krindapána ! 64GB paměti je jako málo? Asi jsem z jiné planety. Mám 32GB a nevím, jak to zaplnit. To si tam mám nahrát 5 filmů ve 4K ? Nebo k čemu vlastně takovou gigapaměť ?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.