Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jenže Note si koupí lidi, co by o iPhone neměli zájem, porovnáváte zařízení pro dvě různé cílové skupiny.

  To máš sice pravdu ale tady vidíš ten kontrast :) Rok starý zařízení 2×2,35 Ghz , 3gb Ram vs 4×2,35 Ghz a 4×1,9Ghz 6gb Ram to mluví jasně . Ale samozřejmě Samsung je přeci lepší, levnější , kvalitnější :) ;)

  Levnější není, ve všem ostatním máš pravdu. Pravěký pádlo k pramici se nechytá. To je tak na úrovni SGS 6.???

  Ale tak něčeho se chytit srajfonysti musej, aby jim nebylo trapně. Je to asi jako dneska jezdit v Octavii 1 s „načipovanym“ motorem ???a čekat, že v září si koupěj alespoň Octavii 2, zatímco ostaní jezděj už nějakej patek v trojce ???

  Hans přirovnání zrovna koktavie s jinou u stejne znacky je dost zcestne. Ale porad me bavi ten fakt ze jako majitel iphonu androidakum jejich placky neshazuju ale androidisti maji potrebu shazovat iphone. Me to proste prijde jen vtipny. Ja jsem spokojenej uzivatel a ti nespokojeni se navazi do spokojenych ?

  je to asi takhle vzhledem k tomu že Samsung se snaží hrát si na něco lepšího než je iphone ale nemá na to ani z poloviny tak je to předraženej šrot v porovnání s iphonem tak mě vychází v porovnání cena/použitelnost levnější iphone ! a ještě kort když se člověk podívá na to že Samsung běží na androidu . Takže jestli je někdo ten kdo okrádá zákazníky jak někdo říká tak je to jednoznačně Samsung . Ale zajímavé že uživatelé právě toho zařízení hlavně třeba Radek Hulán (uričtě mnozí z vás víte o koho jde) říkají že Apple okrádá zákazníky a prodává jim předraženou věc

  Jako ano, iPhone a Andriod si koupí dvě skupiny. Obě smýšlejí jinak. A proč posuzovat kdo lépe. Někdo má raději Apple zařízení a někdo zařízení jiných značek. Boha, co je komu do toho. Máš iPhone? Oka, Máš Android ? Ok. Neřešme lidi. Mě se libí to a tobě to. Je to nekonečná válka s 1 milionem argumentů. Ať si každý koupí to, co se mu líbí a hotovo. Neřeším komenty uživatelů Android. Mám své, jsem potichu a ať si oni solí své představy,

  to je tezko porad :-) posledni one plus byl rychlejsi nez iphone 7 plus v tehle „zbytecnych“ testech rychlosti typu spousteni aplikaci atd. na kazdem mue byt ta aplikace optimalizovana jinak, jedna se rychleji poustina ios jedna na android. Telefony maji dneska tolik vykonu, ktery vyuzijou tak akorat hraci 3D her. zase berte v potaz, ze displej samsungu je lepsi, fotak lepsi, stabilizace lepsi atd.
  uvidime co prinese novy iphone 7S plus a iphone 8…..

  Kdy konečně pochopite že iphone ma nejmenší náročnost na system a android je náročný system jen at přeinstaluji s8 na ios a potom se uvidí

  to je totální blábol a výmluva ! Nikdo Samsung ani žádného jiného výrobce nenutí používat Android , můžou si vyvinout vlastní OS ;) Což už dávno Samsung mohl udělat když si chce hrát na něco kvalitního a konkurenceschopnýho ;) Ale to se nejspíš nikdy nestane :D navíc stejně ostuda :D rok starej model a stejně to nandá novince a to se vsadím že ten iphone se bez nějakého továrního nastavení používal celej rok kdežto Samsung byl čistě po továrně a jen doinstalovali aplikace :D Jak by asi potom zesměšnil Note 8 novej iPhone který příjde na trh co ? :)

Vložte vlastní komentář

celý text