Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Čeština by byla uplně zbytečná.

  Těch pár tisíc lidí podle mě pár základních frází anglicky umí. Po uvedení jsem Siri rád používal, protože mě to bavilo, ale časem se ukázalo, že je praktičtější udělat pár gest na mobilu, než se s ním dorozumívat v cizím jazyce. Dokud Siri nebude v mateřském jazyce, tak si myslím, že u nás nebude mít velké využití :)

  Martin Kalod ale nehovor, v CR a SR má iPhone dokopy určite 1000 000 takze nám by to celkom pomohlo, lebo chceme hovoriť v našom jazyku a nie v anglictine, i keď anglicky vieme

  Kriste pane, nechápem čo každý má s tou češtinou, k Siri vám stačia ÚPLNE ZÁKLADY angličtiny ?

  Rozhodne suhlasim, a sam si prepnem vzdy OS do angliny aj na telefone aj na masine. Nejak nemozem prist na chut tym slovensky a ceskym prekladom, to je HRUZA.

  Žeby väčšie pohodlie keď s ňou môžeš komunikovať v materinskom jazyku? A velakrát sa stáva že výslovnosť prekrúti slovo a vyhladá niečo úplne iné tak si svoje základy nechaj pre seba ?

  Jak mi základy angličtiny pomůžou, když chci, aby Siri zavolala na kontakt Tomáš Černý? A v Carplay je při čtení a diktování českých SMS taky děsná sranda. Snažit se se základy angličtiny Siri vysvětlit, že od ní chci přehrát to nejlepší od Jarka Nohavici, to je na mašly :D

Vložte vlastní komentář

celý text