Zavřít reklamu

K Apple produktům vždy patřilo i luxusní příslušenství a ani Apple Watch nejsou výjimkou. Právě proto má Apple v nabídce nejenom obyčejné gumové a nylonové řemínky, ale také prémiovější kožené a ocelové pásky, jejichž cena se pohybuje už v řádech tisíců korun. Na stejnou strategii přešli i výrobci příslušenství, a tak zatímco většina nabízí obyčejné řemínky, jsou tu i tací, kteří chtějí zákazníkům nabídnout prémiový produkt. Právě takovou společností je i Decoded a jejich příkladným produktem je kožený řemínek, na který se dnes podíváme.

Asi největší zajímavostí na řemínku je, že jej v Decoded vyrábějí ručně z Full-Grain kůže prémiové kvality. Díky tomu se tak kůže na řemínku při každodenním nošení rychle neopotřebí a dlouhou dobu vypadá jako nová. Ostatní části řemínku, tedy přezka a zakončení na obou stranách sloužící k připevnění k tělu Apple Watch, jsou kovové, což také přidává na prémiovosti.

Řemínek se v podstatě skládá ze dvou samostatných pásků. Spojeny jsou k sobě skrze přezku, přičemž horní pásek je napevno připojený k hlavní části přezky, zatímco spodní delší pásek je odjímatelný, lze jím upravit délku řemínku a přizpůsobit jej tak na téměř jakékoli zápěstí. Spodní pásek se k přezce připíná skrze otvory, kterých je dohromady osm, tudíž lze velikost nastavit na míru hubenému  i silnějšímu zápěstí.

Sám mohu potvrdit, že je řemínek opravdu dobře zpracovaný. Skvěle padne především k obleku, košili a celkově se hodí jako elegantní doplněk například na společenský večírek. Nosit jej ale můžete samozřejmě i během klasického dne, na sportování se však příliš nehodí.

Řemínku tak ani není moc co vytknout, snad jen trochu větší přezka, která není úplně nevhodnější pro ty, kteří se svými Apple Watch i spí. Cena se vám možná bude zdát na první pohled vysoká, je ovšem důležité vzít v potaz, že Apple nabízí obdobné řemínky za výrazně vyšší ceny, a to v řádech tisíců korun.

Kozeny reminek Decoded FB

Dnes nejčtenější

.