Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  dovodom pomaleho nabijania iPhonov je ochrana a predlzenie zivotnosti baterie. je to sice pomalsie ale bateriu to chrani pred zbytocnym prehrievanim ktore nastava ked sa telefony natlacia“ strasne rychlo.

  Ono to bude fraska tak ci tak,lebo ak sa nebude jednat o bezdrotove nabijanie „na dialku vzduchom“ tak to bude trapas. Nabijacia podlozka je totiz uplna sprostost a ak to da Apple v takej podobe ako to ma konkurencia uz roky tak u mna klesnu!!

  Presne tak, jak to nebude skutecny bezdratovy nabijeni tak at to tam radeji ani nedavaj bo budou vsem pro smich. Technologie ktery ma samsung uz 4 roky ted predstavi svetu jako nejvetsi pecku :-)) letos bude konference zabavna :-)

  Jasně, když Apple nedokáže změnit fyzikální zákony tak jsou to žabaři.

  Přesně tak, jsou. Protože sami prohlašovali, že konkurenční metoda nic neřeší a měli pravdu. Takto by si do huby neviděli a dají tam něco co přináší pouze zdražení telefonu, ale ne komfort.

  Opravdu si nejsem jistý, jaký dopad má bezdrátové nabíjení na mobil. Není to nic jiného, než vystavení všech jeho dílů silnému indukčnímu toku. Že by z toho měly součástky včetně displeje nějakou zvláštní radost, dost pochybuju.
  Určitě to bude horší, než kdyby to nebylo.
  Možná i to je důvod, proč to nechce Apple grilovat tolik

  Zatím lítají vzduchem jen takové nekorektnosti, jako třeba krabice od Energous, která je sice naprosto nefunkční, ale vedle ní mají klasickou bezdrátovku kontaktní, na které demonstrují, „jak“ ta druhá škatule bude fungovat, až bude fungovat.
  Má to běžet na 5,8GHz, což je z hlediska normy EN 300440 další nesmysl. Možná budou mít slogan „Prozářit váš domov“, nebo tak něco :)

  Lidi je to Apple , nemyslíte si doufám že by představoval teď něco co u ostatních funguje už roky ? Určitě to nebude jen tak obyčejný bezdrátový nabíjení

  Dobrý den,
  rád tady čtu články.

  Ocenil bych kdyby články byli více kompletní.
  Proč ve článku není uvedeno jaké hodnoty má nabíjení teď ja jaké má být nabijení bezdrátové.
  Fast Chargingu ??? co to je ???

  Celí to na mě budí dojem,
  napsat článek do 5 min.

  Je to škoda …

  Nabíjení iPhonu bez kabelu by bylo pro uživatele velkým přínosem.

  Položit si telefon na stůl a on se začne dobíjet. Žádný kabel žádná starost. Stačí ho položit na místo které jste si sami určili, kde často svůj telefon odkládáte když pracujete nebo odpočíváte.

  iPhone by se už nemusel nabíjet jednorázově, ale víckrát za den ..

  Takhle bych to chtěl používat já, no a co vy ?

  Tyhle úžasné výhody využívají droidisti už tuším čtyři roky. Že by z toho byli úplně vodvařený, to jsem si nevšiml. Sám to nepoužívám a mám bezdrát na „položení, kde jsem si to určil“ hned ve dvojím provedení.
  Jinak pro doplnění – mám jak founy, tak droidy.

  Jo parádní výhoda. Taky mám drátovou nabíječku na jednom místě kde si vždy dám telefon nabíjet. Na to nemusím mít „bezdrát“. Navíc je klasická nabíječka skladnější.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.