Zavřít reklamu

Taky vám při pohledu na kalendář po tváři pomalu stéká slza? Léto se nezadržitelně chýlí ke konci a doba dovolenek a prázdninových radovánek je ta tam. Ať už jste dítka školou povinná, vysokoškolští studenti či už tvrdě pracujete, proč si vaše první kroky po ukončení prázdninového režimu do klasického každodenního života alespoň trochu nezpříjemnit? Buďte bez obav. Alza na vás možná i kvůli těmto chvílím myslela a před pár dny spustila obří výprodej svých produktů. Proč o tom však píšu? Protože mezi nimi naleznete i vcelku solidní nabídku zařízení od Applu, jejichž cena je mnohdy skoro neuvěřitelná.

Pokud jste například už delší dobu uvažovali o nových Apple Watch, nyní je ta nejlepší doba k jejích koupi. Na Alze totiž naleznete opravdu skvělé slevy. Keramické Apple Watch 2 tu například zakoupíte se slevou 38% za svělých 24 990 koun. Jen pro pořádek, tyto hodinky se ještě před nějakým časem prodávaly za vcelku astronomických čtyřicet tisíc a sleva patnáct tisíc je tak opravdu znatelná. Jestli však nelačníte po keramickém luxusu, možná vám přijde vhod klasický hliník. Hliníkové Apple Watch 1 v odstínu Rose Gold totiž nyní seženete za 5 990 korun. Přiznám se, že být dívka nebo někdo, kdo na svém zápěstí snese růžové odstíny, asi moc neváhám.

Na své si však přijdou i milovníci o poznání větších dotykových displejů. Například takový iPad 32GB WiFi Cellular ve zlaté barvě se slevou 20% by se taky hodil, nemyslíte? 11 990 korun za iPad z letošního roku je totiž cena více než příznivá.

Dostáváme se však ke zlatým hřebům večera. Tím nemůže být nic jiného, než jablečné telefony. Ty se ve výprodeji ocitly dva a oba jsou více než lákavé. První vlaštovkou je iPhone 6 ve vesmírně šedé barvě s kapacitou 32GB. Ten si na Alze zakoupíte za 9 990 korun což je o 23% méně, než obvykle. Pokud by vám však „stará šestka“ příliš nevoněla, můžete sáhnout po opravdovém skvostu. Tím není nic jiného, než iPhone 7 ve verzi Jet Black s kapacitou 128GB. Ten si totiž zamilujete už na první pohled a v lásce se utvrdíte při jeho následném využívání. U toho se navíc nemusíte skoro limitovat. Vydrží prašné prostředí a dokonce i lehčí vodní radovánky neplechu úplně neudělají. Za cenu 20 690 korun je navíc rok starý iPhonu prakticky zadarmo.

Tak co, vyberete si? Myslím, že určitě. Nabídka je totiž opravdu široká a ceny tak nízké, že se moc otálet nevyplatí. Tak honem, přestaňte otálet při dočítání tohoto článku a šup na Alzu.

iphone-7-jet-black-fb

Dnes nejčtenější

.