Zavřít reklamu

Moderní doba si vyžaduje moderní řešení a tak se čím dál tím víc stává, že v kavárně s typicky hipsterským názvem objevíte lidi, kteří kromě MacBooku na stole mají sebou v podstatě celou kancelář. Když už máte veškeré příslušenství na stole, je po problému, horší ale je dostat jej ze skutečné pracovny doprostřed města, abyste mohli pracovat v kavárně, u klienta, ve škole nebo kde vás jen napadne. Společnost Decoded na to myslela a tak vyrobila speciální kožené pouzdro, které slouží na přenášení Magic Mouse.

Jedná se pouzdro vyrobené z pravé Full-Grain kůže, což je vrchní část kůže s charakteristickým vrásčením, která není broušena. Pouzdro tak vypadá na první pohled velmi přírodně a přirozeně. Prošívání pak oddává ještě luxusnější a elegantnější vzhled, který jistě oceníte ať už budete myš přenášet v batohu za pár stovek korun nebo v tašce za pár stovek euro.

Časem získá obal nezaměnitelnou patinu a bude tak ještě víc stylový a osobní než na začátku, což ocení nejen hipster, ale každý kdo má rád osobní věci s nezaměnitelným povrchem a vzhledem. Obal je navíc k dispozici v hnědé a černé barvě. Jednoduché poutko pak umožňuje snadné otevírání a zavírání obalu i několikrát za den bez toho, aniž by vás ukládání myšky nějak obtěžovalo.

Vnitřní zpracování pak myš při zasunutí do pouzdra leští a zároveň ji celé pouzdro chrání nejen před poškrábáním, ale také při možném pádu. Pouzdro cenou i stylem ukazuje, že se jedná o skutečný luxus a myš budete chránit obalem, který stojí jen o patnáct stovek méně než samotná Magic Mouse. Záleží tedy jen na vás jak stylově chcete vypadat a jakou cenu pro vás má fakt, že Magic Mouse neutrpí při přenášení jediný škrábanec. Pokud máte kvalitní koženou tašku, kožený obal na MacBook, pak vypadá pouzdro skutečně stylově. Záleží jen na vás kolik jste ochotni za ochranu své Magic Mouse utratit.

  • Obal Decoded na Magic Mouse si můžete zakoupit na e-shopu iPouzdro.cz  – nebo přímo v pražské prodejně iPouzdro.cz – Vyšehradská 27, Praha 2

DECODED Magic mouse

Dnes nejčtenější

.