Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Cenzura je pro ztroskotance. Ženy i muži si zaslouží respekt a nelze je vyhazovat, když slušně vyjádří svůj názor. Lepší je argumentovat.

  Julian Assange

  Tohle je víc než ty jeho obsáhlý plytký moudra.

  Boze, jdu blejt. To je fakt kokot. Ano, jsme si vsichni rovni. A proto se taky na zadost cernosskych skupin nechal strhnout pomnik Generala Leea a dalsich XY pomniku bude odstraneno, coz vsechny potycky vyprovokovalo. Jsem zvedavy, kdo pujde dal… asi Washington, protoze mel doma taky otroky. Vyhledejte si video z odstraneni pominku Generala Leea z Charlotteswille, je to naprosto ostudne!

  Cookuv levicacky pohled na svet. Vsichni jsou si rovni az na hetero belochy. Prave tyto pokrytecke kecy zenou cimdal vice nastvanych lidi druhym extremistum. Nackove muzou vlastne neomarxistum, BLM i Antife dekovat. Jeste pred deseti lety by s horici pochodni nikdo duchy Hitlera nebudil az na par jednotlivych blaznu. A dnes se sejde na tisic lidi a prituhuje. Uz jen staci aby nekdo prinesl ostre naboje a je tu obcanska valka, odnesou to zase slusni lide, kteri budovali spolecnost, pracovali a nikomu problem nedelali. Dostanou se mezi dve strany sporu.

  Cook by se měl především starat o Apple než o alt-left.

  Všichni kecají o rovnosti, a přitom všichni vyrábí všechno v Číně a parazitujou na střední třídě.

  Kdyby výrobky vyráběli v US, tak by nemusel bejt problém.

  Nicméně dělají téměř všechno mimo, tak nevidím důvod, proč by do toho měl kecat.

  Stejně jako platilo při vyhlášení nezávislosti „No Taxation without Representation“. Pokud neplatí daně, tak by měl především držet ústa…

  Další věc je, že sice vytvářejí nové trhy a pracovní místa. Ze kterých potom jiné firmy platí daně.

  Jinými slovy, pokřivíme podnikatelské prostředí a potom budem říkat, jak by to mělo být…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.