Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pochybuju, že by nasadili USB-C když všude mají Lightning a FaceID považuju ve srovnání s TouchID v Home Buttonu za krok zpět.

  David Šolc Pravda ale stejně, málokdo si bude kvůli tomu kupovat redukci jen proto, že Apple do svých Maců nacpal jen USB-C. USB C má své výhody, nepochybně, ale dávat to jako jedinou variantu u telefonu a když nemáš, tak si musíš koupit zase další redukci?

  Petr Zaplatílek no ja nevidim dovod v tom, preco by ti iPhone nemal podporovat aj aktualny Lightning kabel. Na nabijanie budes mat Lightning-usbC a na pripojenie k Macu Lightning-usb

  Velmi pochybuju ohledně nahrazení FaceID a odstranění TouchID:

  1) FaceID může být bezpečnější jak chce, ale je to první generace a tudíž bude mít mouchy
  2) TouchID je rychlejší a nevyžaduje dobré světelné podmínky
  3) U bank je vyžadován ohledně zabezpečení. A upřímně, když budu platit pomocí Apple Pay, tak je zcela pohodlnější ověření pomocí TouchID….už vidím jak u platebního terminálu budu muset zírat do telefonu….

  1) souhlas, MŮŽE to mít mouchy, ale také nemusí.
  2) FaceID má být rychlejší (řády milisekund) a také bude mít infra diody, takže nebude potřeba světlo (jako např. u Samsungu)
  3)pokud se platí NFC čipem v iphonu, který přiložíte k terminálu, pak v nějkém určitém úhlu bude obličej pro iphone vidět a Face ID by měl umět rozeznat obličej i z velkého úhlu (díky 3D detekci)

  Ano, jsou to spekulace:-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.