Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Máte nějaký důkaz proto že to není opět fake???

  Vzhledem k tomu, že se v poslední době objevují všechny leaky s tímto vzhledem a veškeré informace, které lze vyčíst z firmwarů a různých dalších zdrojů tento vzhled také naznačují, bych tomu začal docela věřit :)

  Letem světem Applem takže ať ted tomu začínáte věřit ale už půl roku přidáváte příspěvky jak na páse, ze prave tohle je novy vzhled, za týden je novy iPhone zase takový, za dva dny makový…. co se pro ty kliky neudělá :)

  Jan Bekky Bek Zrovna tenhle vzhled iPhonu 8 na našem webu prezentujeme už opravdu dlouho a tak nějak si teď neuvědomuji, kdy naposled tu byl zcela jiný koncept, o kterém jsme tvrdili, že je stoprocentně realný :)

  já se na osmičku těším, ale toto mi úchvatné tedy nepřijde…včera mi kamarád ukazoval jakýsi gsmart či jak za 1200 korun z tesca a přijde mi to zaměnitelné

  Jestli nebude ctecka v displeji tak je to nuda.. a jen tam daji displej ktery uz ma konkurence tak 2 roky

  Martin Gabrhel ne oled se deli na nekolik typu a amoled je jednim z nich takze to furt vyhazi z oled technologie.
  Takze zpatky k moji pointe zadna revoluce co by nemel kazdy

  Vypadá opravdu zajímavě.. Ale po zkušenostech s černou sedmičkou půjdu raději do stříbrné / pokud bude skutečně k dispozici. Na čelní straně už to nebude taková pěst na oko (protože ji celou tvoří černý displej) a když dám iPhone do tenkého průhledného krytu, tak na stříbrných zádech nebude tak vidět prach a nečistoty, jak je tomu u černé varianty..

  Ještě že jsem si koupil galaxy s8 :) tohle je hrůza:)

  Pro mě je totální hrůza Galaxy S8. Čtečka otisků prstů na zádech, ještě na boční straně od foťáku, „zabezpečení“ které lze obejít primitivní fotografií, špatně optimalizovaný / lagující TouchWiz, zavirovaný Android a raketově padající cena zařízení jsou skutečně hotové TERNO! :-D

  Zda se mi to, nebo ma hlasitost a power button na prave strane jako vetsina konkurencnich znacek..?

  Tohle není pravej iP8, je to 3D tisk z toho, co se zatím ví a zná. Je to slot na SIM, hlasitost zůstává vlevo. Vypínač na zvukové režimy z téhle strany taky vidět není a určitě by ho nenechali vlevo o samotě. ?

  Veľká čierna placka.. rovnaký ako 7.. Vy ste z toho fakt zmagorený. Pozrite sa na rôznorodosť mobilov po roku 2000 po prvý iPhone. Odvtedy placka s čiarou tu, foťákom tam, a zväčšovanie!

  Stejně si ho všichni koupí a prodeje budou vyšší než loni. PS: černá barva se bude škrábat asi tak stejně jako u 4/4S protože záda jsou skleněná,

  Uprime cekal bych vic za ty roky.. ty cocky fotoaparatu pokud budou takhle,tak je to vazne kyc. To uz opravdu klasickej Iphone 7 plus mi prijde vazne elegantni. Proste kluci nemaji napad na vzhled.. zamestnali bud jednookeho nebo nevim.. uz jsem videl tolik peknych konceptu…ale jestli tohle je podoba finalove verze,tak to je vazne sila

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.