Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jestli tomu je, tak mě to jako koncového spotřebitele nemusí zajímat, že výroba displejeje drahá z toho důvodu, prtž vyrobí 60% zmetků. To není důvod, aby jim dal své peníze a koupil telefon za 30k?

  kazdy firma, ktora vyraba nejaky vyrobok urcitym procesom si pri stanovovani kalkulacie pocita s nejakym percentom zmetkov, ktore su utopene v cene. je to dane tym, ze ziadny proces nikdy nebude 100% a vzdy bude odchylka. Foxconn, sice vyraba OLED displej ale tie technologie este nie su na tak stabilizovanej urovni a tym padom je ta zmetkovitost vyssia a  je bud pretavena do konecnej ceny alebo je tu druha varianta (co ale apple nespravi :) ) ze si znizia zisk…

  Tomu samozřejmě rozumím! Ale pokud bude cena telefonu někde u 30 tisíců, tak bude muset Apple vyvolat potřebu, že tu částku chce zákazník zaplatit a rozhodně to není tím, že má telefon edge to edge displej, který vlastně neumím pořádně vyrobit a díky tomu naroste cena telefonu ?

  iPhone 8 bude super prémiový model a proto bude cena taky super prémiová.
  Kecy o špatné výtěžnosti výroby jsou je žvásty a s prodejní cenou nijak nesouvisí.

  Podle mě je to totální nesmysl – spíše hotová „kachna“ v rámci okurkové sezóny. OLED displej má i Galaxy S8, k tomu jej má ještě zakřivený a nevšiml jsem si, že by stál 30 tisíc.

  To by Apple ten displej vyšel až moc draho, protože doposud všechny OLEDy trpí jednou špatnou vlastností – vypalují se. A čím více se používají (např.jako každodenní navigace, apod.), tak tím více a rychleji se vypalují. Jsem zvědavý, jak tohle bude Apple řešit. Zda se bude vymlouvat a kroutit jako Samsung, nebo zda bude měnit celé přístroje jako doposud.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.