Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže až budu na tripu a budu mít oči jako studna a budu totálně moc jak si odemknu mobil? :D když oči nebudou ani oči?:D

  Ano,touch ID je pohodlna vec,ale zas,naco byt taky fixovany na to?Ved ked nebude touch ID a nebude fungovat nejaka citacka duhovky,tak stale bude fungovat heslo.A je po probleme.

  Jasný stačí k displeji dát fotku a je to odemčený ? nejlepší technologie v dějinách.

  Zajímalo by mne, jakým způsobem to bude fungovat v noci, když se chci jen podívat, co přišlo za zprávu a třeba když iPhone leží na stole tak aniž bych ho brala do ruky. Teď jen přiložím prstím a stisknu, což se mi líbí, jednodušší to už asi být nemůže.

  Pokud nebude touch ID, nemám o iphone 8 zájem. A jak čtu diskuze na redditu tak je takových uživatelů více než dost… Něco mi říká, že letos to bude průser a akcie půjdou dolů

  Touch ID je přežitek a směřování Applu je jasné už od iPhone 7 a iOS 10. Dnes stačí dát iPhone do svislé polohy a rozsvítí se displej. iPhone 8 pak automaticky detekuje duhovku + tvář a rovnou se odemkne. Což bude mnohem lepší, rychlejší a přesnější, než se trápit se špinavými či zpocenými prsty (obzvláště v těchto tropických dnech).
  Pokud to bude fungovat tak jak se očekává a jak zmiňují zahraniční weby, tak už po několika prvních dnech nebude Touch ID nikomu chybět. ;-)

  uvidíme ako to nakoniec bude v každom prípade ak to tak bude naozaj tak to bude celkom paradox lebo ked túto funkciu dal do galaxy s8 samsung všetci sa z toho smiali ateraz to bude mať aj apple.

  Termíny „naznačovat“ a „skutečně“ jsou poněkud neslučitelné. Takže buď je něco naznačováno, takže klidně vůbec nic, nebo je to tutovka.

Vložte vlastní komentář

celý text