Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  nedivim se…vystřidal jsem všechny vlajkovy lodě znamych značek až jsem zkusil iphone a u toho už zustal. a nevidim jedinej duvod měnit!

  Byla jsem docela dlouhou dobu zastáncem androidu, ale dostal se mi do ruky 5s iphone a je vymalováno…….nesrovnatelný. Android s emůže jít…..i přes to, že mi dlouhou dobu sloužil, s filozofií applu se víc ztotožňuju……už chápu jablíčkáře

  nepočítám sekundy kdy se mi spustí aplikace, jen vnímám, že mi celý systém a jeho běh vyhovuje více než android…….toť vše asi…pokud trávíte čas počítáním sekund u aplikací tak máte asi málo práce….já na takové prkotiny čas nemám.buď mi to vyhovuje nebo ne….jesus :-)

  Já se do applu zbláznil už jen kvli tomu, že ve škole máme praxe na imacách :D Od tý doby chci iPhone :D :D :D Už na něj mám našetřeno, ale proč kupovat 7, když za dva měsíce bude 7s :p Byl bych blázen nepočkat si :p

  já na škole cca před 13 lety pracovala na praxi na eMacu a ten design mě totálně rozbil. ovšem tehdy mi tam hold vadilo pár uživatelksých věcí…….ale koukám, že z některých věcí prostě Appl nesleví a drží s ejich stále….. a to je možná asi určitě na tom to kouzelný a přitažlivý….

  Ja použivám iPhona, iPad nekolik let a klidne si dokažu přechod k Androidu uplne v pohode ??? představit např Samsung S7 super telefon a současne verze Androidu uplne v pohode, lidi s Androiden za 4000 kc si za to mužou sami nastahujou tři pr….. app zadarmo a pak se je to diveni, ze se to sekaaaaaaa

  Několik let za sebou jsem míval vlajkové lodě různých značek, až jsem nakonec přistoupil i na možnost, ze zkusím iPhone 6s. Popravdě můžu říct, ze s láskou vzpomínám na Samsung ?

  Já jsem měl poslední 4 roky Galaxy S5 a absolutně žádný problém.
  Dostal jsem jako pracovní telefon SE a kdybych ho mohl zahodit, udělám to.
  Myslel jsem, že když budu mít iphone v ruce delší dobu, budu si moct udělat názor. Iphone nikdy :) Ale každý jsme nějaký.

  Uz neni pravda ze IOS je stabilnejsi nez Android. Android usel velkou cestu a je dnes konkurenceschopnym systemem. To ze tam nekdo naflaka „zadarmo“ neoficialni aplikace a tim si zaseka telefon, to neznamena, ze android je nespolehlivy a zasekany system.
  Pouzivam ios od iphone 3G tudiz mam nejake zkusenosti, jsem na ios zvykly a proto zustavam u iosu, ale rict ze ios je bez zaseku se rict neda. Vydani update u ios se vzdycky najdou nejake chyby atd. Manzelka pouziva iphone 6 a obcas na ten telefon nadava, ze ho ma zasekany….nekdy se ji nedivim :-D
  Kazdopadne je to o zvyku a co komu vyhovuje, ale urcite Android neni spatny OS.

Vložte vlastní komentář

celý text