Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Libi se mi jak srovnavaj rok starej iphone s novyma telefonama ??

  Meruňková Marmeláda A potom keď vyjde iPhone budú zase tieto telefóny staré… ? To je asi tým, že Apple vydáva nové telefóny na jeseň a Samsung na jar… Nikdy nebudú presne rovnako staré

  Bohuzial S8+ momentalne vedie, mal som Ip7 plus a teraz ficim na S8+ pokial nevyjde iP 8 si kratim chvilu s tymto fonom a ma z mojho osobneho pohladu navrch, Apple musi teraz pridat inac mu ujde vlak (NFC platba, bezdrotove nabijanie , fotak a hlavne AMOLED navykovka, plus gesta a skener sietnice).

  V čom je AMOLED návykovka?
  Stále mi totiž uniká zmysel toho, čo je na ňom také wau, tá technológia je síce úspornejšia, no na druhej strane vo všetkom ostatnom za IPS displejmi v Apple zariadeniach zaostáva…

  Ty gesta a v šeru nefunkční scaner sítnice to je fakt pecka. Bezdrát s drátem taky super. Jestli na tohle Apple skočí tak jsou to paka co si nevidí do huby.

  Je vidět, že uhrovitá slečna neví o fotografování mnoho když na HDR scénu vybere to co vybrala, tedy k ničemu :) To co má Samsung delší dobu lepší je hlavně rychlost AF a ostrost i když to někdy působí přeostřeně a nic s tím už nenaděláte. U nočních fotek jsem poněkud zaskočen protože z iP7 jse viděl excelentní fotky.

Vložte vlastní komentář

celý text