Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokaždé než nainstaluji nový systém tak se dívam na srovnávací videa na youtube, který systém je rychlejší a jak si vede baterie, dělá to někdo taky?

  Já začal na IOS 6, musel jsem pak přejít na iOS 7 kvůli tomu hezkému vzhledu, na iOS 8 jsem neměl žádný důvod přecházet, ani na iOS 9, jsem neměl důvod, ale iOS 10 pro mě přineslo dosti dobrých věcí tudíž jsem na nejnovější desítce, měl jsem 11 betu, a nejspíš budu taky aktualizovat.

  To máš pravdu, no já si myslím, že v době iOS 7, Apple nebyl ještě čistě zaměřený na bezpečnost, alespoň to tak neprezentoval, samozřejmě bezpečný ale byl. Toto si našel až Tim Cook, obor bezpečnosti.

  downgrade už bohužel nikdy nejspíš nepůjde, ale co je zajímavé tak občas koukám na stránku ipws, kde mají ty systémy a občas je tam volný některý systém třeba iOS 4, a jde nainstalovat. zajímavé.

  Xonii Machinebros ten jsem mel moznost vyzkouset jen chvilku na mobilu mam 9.3.5 na ipadu 9.3.4. Ios 11 me nejak neuchvatila takze dokud budou v tomto podporovat aplikace.. Update ma u me cervenou :D

  Xonii Machinebros ten jsem mel moznost vyzkouset jen chvilku na mobilu mam 9.3.5 na ipadu 9.3.4. Ios 11 me nejak neuchvatila takze dokud budou v tomto podporovat aplikace.. Update ma u me cervenou :D

  9.3.5 mam aj ja na 6sku a som spokojny 10ka se mi nepacila ani nieje dovod aktualizovat Siri v cestine alebo slovencine nieje a minimalne do iOS 15 ani nebude takze novy system ani nepotrebujem jedine ked prejdem tento rok na iPhone8 a to moje 6sko 128GB s iOS 9 bude mat stale hodnotu a to som mobil nemal ani v servise takze mam kus vybaleny s krabice a nie nejaky refurbished a mam pocit ze s tou 9.3.5 to slape lepsie nez tie ktore uz maju 10ky

  iPhone 7 plus v podstatě něco podobného mám už od zakoupení :-), myslel jsem ze po takové době dlouhé době už to bude fix a ono pořád ne, mimo to, stále mám frame dropy při návratu na plochu ze Safari a při otevírání a zavíráni složek … očekával jsem víc

  Na žádném fóru nepláču? Tohle je jeden z mála příspěvků co komentuji. Jenom jsem to napsal co se mi děje a jaké mám pocity z aktualizace ? Tvůj komentář není na místě. :-)

  iPhone 7 veľkosť aktualizácie 137Mb Bug ktorý mal multitasking aj fotogaléria pri použití 3D touch stále zostal :) žiadna zmena/oprava :) vývojári sa na ten kód asi iba pozerali :) Mám pocit že mi aj baterka ide rýchlejšie dole :)

  Pokud Vám „umřel“ iPhone, při přehrání z Bety na iOS10, tak s tímto SW by to už zase mělo jít. Na jednom případě vyzkoušeno. To by mohl být jeden z hlavních důvodu aktualizace, protože těch telefonu při návratu z bety umřelo dost.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.