Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Petr Toroň Ani nejde o klasiku, ale když jsem viděl 5S říkal jsem si..“tak ten chci“, ale když jsem viděl všechny ostatní, tak jsem si to už u žádného neřekl.. A čím čím dál vypadají hůř a hůř, jediný důvod upradu by byl HW, ale přijde mi moc dávat tolik za telefon, který se mi ani moc nelíbí.

  Takže sbohem Apple :D větší rozměr mobilu nechci. Tenhle mobil si nemůžu vynachválit ?

  Musím uznat, že 4S a 5S byly, jsou a stále budou nádherné telefony, které už snad nikdo nepřekoná, ale musím uznat, že i můj 7 Plus je krásný telefon … a taky se mi vůbec nelíbil, opravdu je to o zvyku A taky bych neměnil už z Pluska pryč. A mám takový dojem, že už nikdo nevyrábí 4″ displaye. Bohužel.

  Toník Běhal Sony Xperie série Compact má 4,3″ což je asi nejmenší mobil, který výrobce dělá a který za něco stojí EDIT : Tak už dělaj jen 4,6″, takže Z1 Compact co jsem měl byl poslední takhle malej

  Tomáš Suchopárek což je v podstatě jako iPhone od 6 výš, takže je vlastně zbytečné si kupovat něco s Androidem, podle mě je 4,7″ ideální i pro malé ruce, není to nějak zákeřné. Dnešní telefony jsou prostě velký krávy, ale myslím si že Apple dělá tyhle telefony „decentní“ a vypadají dobře… jako upřímně nevím co bych dělal s 6,2″ od Samsungu, to bych si musel pomalu vyřezávat větší díry do kapes. Uvidíme co bude dál …

  SE mám a leckdy mám pocit, že se na ten displej už nevejde tolik, co dříve :-D iOS se mění, aplikace Hudba má velké texty, velká tlačítka a velké všechno. Už jsem na větší displej asi připraven, jen musí udělat hezký telefon, abych měl nějaký motor do toho jít.

  No jak si to tak pročítam co tu kdo píše tak většina si myslí že „pádlo“ je lepší . Já jsem pravého opaku. iphone SE super velikost a hlavně plní na 100% označení mobilní nepřekáží dá se nosit všude na používání dostačující , teď používám často i iPhone 4S 3,5″ se mi používá snad ještě lépe než 4″ takže já se stavím na stranu malých úhlopříček udělal bych u toho takovej kompromis bral bych iPhone velikostně jako je SE ale s tím že by měl displej od okraje k okraji to by potom byla pecka !! Design bych tolik už neřešil líbí se mi vzhled jak iphonu SE tak i můj iPhone 7 akorát ta velikost no . Na co mít velkej displej , od toho mám přece iPad

  Ano, určitě ho dost lidí volí kvůli ceně, ale netvrdil bych, že Apple musí pořád držet 4″ display. Ono by stačilo do toho kompaktního těla nacpat display přes celou čelní stranu, jako to bude mít nový model. (jasně, těžko to vydávat najednou, ale něco takového by nebylo špatné).

  Udržet kompaktní rozměry telefonu a zároveň použít co největší obrazovku.

  Osobně mi 5S svým tvarem vyhovuje a pokud mě na podzim nové modely nepřesvědčí, tak sáhnu po největší verzi SE a až ho někdy Apple přestane podporovat (nejspíš společně s 6S, když mají stejná střeva), tak to ani nebude vadit, pokud půjde pořád používat.

  Mám iPhone SE a rozhodně to není kvůli ceně, je to kvůli velikosti. Já prostě neohrabané pádlo nechci. Chci malý výkonný telefon a tím je teď iP SE. Pokud Apple přestane vyrábět normální velikost iPhone, holt si nechám SE dokud bude sloužit a snad se dočkám nástupce. Úplně nejvíc by se mi líbil iP 7 plus v těle iP SE, klidně bych za něj dala cenu 7 plus, hlavně ať je malý.

Vložte vlastní komentář

celý text