Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Doufám, že to bude schopné konkurovat Garmin Fénix, jinak se s AW loučím.

    Jj aj ja som na tom podobne. Prešla som na Fénix 5S a to sa nedá porovnováť čo sa športu týka. Mám síce stále aj AW, ale už si ich dám len občas z nostalgie, fénixy mi plne všetko nahradili.

    Co je to tu zase za kindergarden? Fenix 5s se jim samozrejme nevyrovnaj, kulatej dizajn je prave na sportovni funkce na hovno, pac mensi plocha a jeste vysokej ramecek. Co se cviceni tyka, nevim co cvicite, ale mi co uz lifter potrebuje, aby se daly hodinky obracet na zapesti pac nekery cviky s cinkou potrebujes aby hodinky byly na zapesti dole a naopak, opet potrebujes co nekompaktnejsi dizajn. Sensor na AW byl nezavisle vyhodnocen jako nejpresnejsi co se snimani tepu a algoritmu vypoctu kalorii tyce. Aplikace na AW jsou diky AppStore take jinde. Jestli v necem AW nema konkurenci, tak je to prave sport a zdravotni funkce. A to se nerozepisuju o vybornym watchOS a dalsich doplnkovych fci jako odemykani Macu…..

    Také jsem letos přešel na Garmin Fenix 5 a nelituji toho, hodinky mám pořád na ruce ne na nabíječce, nabíjím jednou týdně cca protože dost jezdím na kole. Když bylo špatné počasí nabíjel jsem je po 12 dnech a ještě pár procent zůstavalo. S AW bych nejdál vyjel tak na 5 hodin a ahoj, to se mi u Garminu stát nemůže, slibují až 24 hodin, tak dlouhej výlet s GPS jsem ještě neměl ale 18 už ano a myslím že těch 24 hodin je reálných :-)

Vložte vlastní komentář

celý text