Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    No to byla asi jedna z nejlepších , když to srovnám s tou dnešní , tak ta stará mi přišla pohodlnější , na té nové i přes to že je větší displej dělám víc překlepů než na té co měl třeba iphone 2g . v nove je totiz navic pro mě zbytečný symbol háčku, čárky, změna klavesnice mikrofon. stará tam nebyla a bylo to pohodlnější a ať si každej říká kdo chce co chce :) Nevěděl by někdo o nějaké náhradě která podporuje cz ?

    Gboard od Googlu ;) taky mi ty háčky čárky a mikrofon na originální klávesnici strašně vadili a navíc to diktování od googlu které spustíte podržením mezerníku rozumí co říkáte a na 99% napíše vše správně (v autě perfektní věc)

    Gboard mam ale nejak mi nesedi navic mam pak nervy z toho kdyz neco pisu a kliknu na ikonu pro zmenu klavesnice a naskoci mi tam gboard :D

    a mě zase ten háček a čárka naprosto vyhovují, ale taky mi prijdou tlačitka zbytečně malá s více překlepy. To stejné je s ovládacími prvky jako hlasitost nebo posun videa. Tohle byli do iOS6 mnohem lepší a nikdy se mi nestali, že bych se jako netrefil a nereagovalo to.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.