Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  iPad nema plnohodnotny macOS, ale iOS 11 ho posuva dost dopredu
  microsoftu sa neda konkurovat, pretoze MS ma shitdows, ktory je najhorsi program na svete, spionazny program, plny chyb, MS je sam chybou

  Nechci vypadat jako, že nesnáší MS, ale ten pán trošku kecá. Jednak SF začli dělat jenom proto, že tu byl iPad a za druhé Apple nejdou stejným směrem. Ano, logicky zlepšují a posouvají jeho schopnosti, ale ne jako MS, že převrátí notebook a prohodí klávesnici s displejem. Ani nemají tři různé systémy. Apple spíš míří k tomu, že jediný plnohodnotný systém na konci bude iOS. Což vypadá nyní brutálně, ale zatím tomu vše nasvědčuje.

  Ježíš ne! Jakoby na mě sáhla IT smrt. Dokud nebude mít uživatel v iOS možnost jednoduše vytvářet hierarchickou adresářovou strukturu (ať už to bude uvnitř implementované jakkoli) a jednoduše sdílet jakékoli soubory mezi aplikacemi, tak to bude pořad jen systém „na hraní“. Pokud člověk „dělá práci“ tak má spoustu souborů, se kterými pořád něco děla a nemůže se se zdržovat pořád nějakým „zkopírovat do“ nebo „otevřít v“, které mu zařízení zasviňují nekonečnými kopiemi jednoho souboru v různých verzích.

  „nejsou natolik technicky zdatní, aby ocenili věci jako rychlejší načítání…“
  tam jsem se skoro podělal???
  ..už aby ten Maloměk vyhynul

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.