Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No spis jestli se neinspirovali u Androidu ? kde jsem tohle vse měl už dávno ?? ted se z toho dělá jako ze u Applu objevili svět ? no aspon něco, ale že to trvalo …..

  Android to mel davno a blbe. iOS pozdeji a dotazene do konce. Apple nikdy nebyl o tom, byt prvni, ale naopak prijit az kdyz mam perfektni reseni. Ja mam droida taky, flagship za 17k rok starou a je to prusvih. Android je prusvih.

  Co mel droid spatne napr. na ovladacim centru ?? nez tenhle hnus od Applu ? ono si to chce prizna,t ze ten Droid neni zas tak spatnej jinak iPad pouzivam 4roky iPhone 2roky a uz se tesim zpet k Droidu ??

  No já ti nevím. Je pravda, že Apple se nikdy nesnažil být tím prvním a že raději věci promyslel a dopiloval. Je taky pravda, že s některými věcmi přichácí celkem později, ale pořád ne pozdě. Ale je i pravda, že kdykoliv já se vrátím k droidu tak si akorát zanadávám na nepromyšlené ovládáni nebo ne zcela funkční. To že je tam kýbl věcí k ho..u to nezachrání a ano bohužel se Apple částečně uchýlil k podobným blbostem a že si taky zanadávám, ale ty návraty k droidu mě vždy uklidní, protože vidím jak stále blbě je na tom konkurence. Někdy méně znamená vice. To zná asi každý. To variabilní centrum je sice dobrý(jak pro koho) ale to grafický zpracování je teda nepovedený. Dosavadní styl je hezčí.

  To posunutí klávesnice vítám a dokonce kvůli tomu možná místo do SE půjdu do něčeho většího.
  Nejde ani tak o malou ruku, ale když telefon držím v pravé a píšu jen palcem, tak je nepohodlné psané znaků, které jsou v pravém kraji klávesnice. Takhle, když budou moct být dál od kraje to nejspíš bude o dost lepší. :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.