Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Testuje někdo ? Dá se s tím fungovat ?

  Taky testuji, mám občas chyby s notifikacemi, že to občas skáče sem a tam absolutně bez důvodu, taky mi nejde vložit text ze schránky do text. pole… To jsou snad dva bugy, co mi opravdu vadí, jinak nic dalšího až tak závažného jsem neobjevil.

  Hele, mám šestku a byl jsem nucenej downgradnout. Neskutečně se to kraví, po dlouhý době jsem měl pocit, jako bych byl na Androidu. Nevím, jak moc se to bude lišit na 6S, ale zatím ten update nedoporučuju. iOS11 má fakt super věci, ale budu muset ještě chvilku počkat.

  Akože … spravy mi vyskakuju z boku skicar naprosto iný prstom taham v lavom hornom rohu a kreslim po pravom dolnom nahravanie obrazovky žiadna odozva seká spomaluje sem tam neodošlem ani foto pripadne nahravku nejde z rozohravacej lišty nejde vypnuť modrý zub a to mam ios 11 15min na iphone 7jet black 256 ??uvidim dalej ?

  Idioti, od toho je ti beta verze, tak si tady stěžujte, že vám něco nefunguje a ještě ty dotazy, jestli je to spolehlivé na firemní telefony :D :D

  Ne asi ? Jiste ze to neni spolehlivy, kdyz je to beta. Ja na tom funguju, ale samozrejme pocitam s tim ze se kdykoliv a cokoliv muze pokazit. Napriklad mi prestal fungovat e-mail, to je blby, ale chvili to vydrzim a snad to v dalsi verzi bude ok ?

Vložte vlastní komentář

celý text