Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nesouhlas. Podle Map Applu se mi jezdí autem mnohem lépe, Google je často matoucí a zpožděný. Spojení s Foursquare byl skvělý tah, najdete často to co Google ne. A najít spojení MHD v Praze je u Apple skvělé! Google je ale samozřejmě mnohem podrobnější v mnoha ohledech.

  Nepochybuji o tom, ale přesto jak na iPhonu tak na Macu radši používám Apple Maps, alespoň pro zjištění kde co je, je to rychlejší na spuštění a i na zadání. Ale když chci bližší informace, tak volím Google Maps, to je pravda.

  Všechno přebijí mapy.cz, ty jsou ve všem napřed a google je sotva může překonat.

  Doporučuju to vyzkoušet, není to pro ně žádný problém. Pro mezinárodní plánování tras používají nějakou externí službu, ne vlastní algoritmus, a funguje naprosto v pohodě.

  Gúgel mapy napr ako jediné vedia vyhľadať človeka z môjho tel. zoznamu, pri ktorom mám uloženú adresu. V Apple mapách mi toto nefunguje. :(
  Inak je ťažké povedať, ktoré sú mapy sú najlepšie. Môžem porovnať Apple Maps, Google Maps, Mapy.cz, Sygic Europe a Here Maps. Každá z nich je v niečom lepšia a súčasne každá z nich má aj slabé stránky. Tvrdiť o niektorej, že je TOP je v tejto chvíli ťažké.

  Já tedy děkuji za hezký článek????

  Data má Gogole v mapách přesnější, ale Apple se dotahuje. Já Apple děkuji že na nás aspoň v tohle myslí, ikdyž si myslím že to dělá jen kvůli cizincům.

  Navigace od Applu je super.
  Protože chci nejen o věcech mluvit ale i pomoci, začal jsem Applu pomáhat a posílám jim přes aplikaci mapy kde co mají špatně, nebo jim to tam chybý, nebo je špatné umístnění .

  Někdy je fajn jen nedebatovat ale i pomoci ?

  Apple mapy jsou úplně k ničemu. Včera jsem jel z obce Senice do nemocnice v Jičíně a Apple mapy mě hnaly někam skoro až mimo Jičín. Google mapy ukázaly o 2 km kratší trasu.
  Zkuste si do Apple map zadat autodealerstvi Louda auto. Mají asi deset poboček po republice a Apple mapy ukážou jenom jejich sídlo v obci Choťánky u Poděbrad. Google mapy ukážou vsechny pobočky. Snažil jsem se dostat podle Apple map do té v brně a nejde to ani najit. Musím namackat přesnou adresu.
  A mohl bych pokračovat.
  Nejvíc mě štve že carplay neumí nic jiného než Apple mapy…

  To teda nevím nedávno jsem jel do Ústí s na základě všeobecného předsudku jsem zkusil jet podle všeho mimo Apple map, zejména google mapy a málem jsem se nevymotal z uzavirek krom toho mi známí radili jet přes Slaný kam mě mapy vedli úplně nesmyslnými cestami… doma jsem se pak jen tak ze zvědavosti podíval na Apple mapy a ty mě ukázali hned na poprvé přesně tu nejlepší cestu jak mi ji radili známí včetně uzavirek a všeho

Vložte vlastní komentář

celý text