Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To nebude, protože Apple už to dokázal – iPhone ❤️❤️???

  není…apple už nemá potenciál. Žijí z odkazu Jobse…a nový vizionář u nich zatím není. Pokud bude apple dělat to co ostatní, nebude to ten „správný“ apple produkt.

  Martin Prymus To nebylo na tebe ale na pana Zii, který tvrdí o člověku co má na konte o 350 000 0000$ víc než on a o člověk co založil nejhodnotnější společnost této planety že jek okot. Tvůj věrný fanoušek Roman Roman Zavrel

  Domnívám se, že poukazování “ kdo má víc $ „, jsme tu už zažili se soudruhem Paroubkem‼️ Bůh ví, zdali to p. Wozniak vůbec pronesl⁉️? Novináři a nejen ti v ??, píší nesmysly, jen aby se ty jejich “ plátky “ prodaly nebo aby někoho očernili‼️ Ten jeho “ výrok “ bych bral s “ rezervou „‼️?

  To víme všichni jen ty v Applu vetně Wozniaka si nechtěli připustit, že to byl právě Jobs kdo měl ty myšlenky a oni byli jen dělníci.
  Bohužel má nyní pravdu, že jedou jen podle analýz a ne podle toho co by sami chtěli a o čem uživatelé ani neví, že jim schází.

  Wozniak ukázal světu, polský bůček, nasolený jejich extraktem na silnice ??

  ehm… mylsím si při vší úctě že toho dokázal víc než my všichni zde dohromady

  Však on Wozniak taky nic světu nepředstavil. Nebít Jobse má svůj první osobní počítač zašouplý někde ve skříni s pár známími a dávno by ho někdo předběhl.
  On může být jen rád, že z něj někdo udělal ikonu.

  Měření inzulinu v krvi pomocí hodinek mi přijde celkem revoluční :D

  Tak to revolucni neni. Tyhle pristroje jiz davno existuji. Apple to zase jen zabali do neceho pekneho.

  Rozhodně ne dávno a vůbec ne běžně. Prakticky všechny běžně dostupné přístroje se neobejdou bez kapičky krve. Kromě těch, co patří k voperovanému podkožnímu čidlu, nebo analyzují slzy. Tohle bych klidně revolucí nazýval.

  Asi jsi me blbe pochopil,Romane…nemam nic proti nemu,jakozto zakladateli Applu..dokazal spoustu,o tom zadna,ale reaguji pouze na ty jeho vyroky,ktere vychazeji casto z jeho ust vuci Apple…Miluju Apple a proto mi prijde nemistne,ze firmu stale haní…Vzdyt jak casto slychavame ty jeho nazory o Apple?ja uz ty clanky o nem ani nectu,vzdycky me akorat nasere..Tak jsem to myslel..diky

  Apple narost, musí si uvědomit že opravdu potřebuje lidi kteří pracují a myslí jinak. Ty totiž posouvají věci kupředu. Takové lidi získat je problém. Dnes jen Apple kupuje firmy s těmito lidmi .. Ale získá si je tím ? Bohužel často ne …

  Wozniak nema keci chlapci :) iba neviete pochopit jeho pohlad na vec. predstavte si dedka ako sa na vas usmieva ked ste sa s nim hrali a vymyslali nejake „šibalstva. niekedy dopredu vedel, ze si ublizite alebo sa nieco stane a pozoroval to s usmevom na tvari, mozno babke posepol ze pozri ako sa hrate. v takej pozicii je wozniak, ako stary otec jedneho odvietvia si moze so vsetkou chutou slobodne hovorit cokolvek na sa mu len zachce na cokolvek v tejto oblasti. tolko k wozovi, druha stranka veci je apple ale o tej sa mi neche pisat :) clovek citajuci medzi riadkami presne vie co apple urobil, co urobi a co od neho mozu ludia cakat/necakat. …nie kazdy den sa vymysli koleso

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.