Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Sám si odpověděl. Nevidí co se chystá. Apple utrácí za R&D obrovské sumy peněz ročně. Ale s produktem jde ven, až ho mají 100% hotový a připravený k použití pro masy. Google vše hodí do pléna ještě ve fázi prototypu, aby za rok celý projekt zrušil. To mi tedy také nepřijde jako inovace.

    V kazdom pripade ma najviac hneva pomala aktualizacia hardweru desktopovych pocitacov. Fajn ze sa chysta konecne upgrade, ale ak to ma byt dalsi point na niekolko rokov, tak asi prve co pochovaju budu prave desktopy. Ja si uz profesionalnu pracu na nicom inom ako na Macu neviem a ani nechcem predstavit. A nie som asi sam. Na druhej strane je fakt, ze majitelia MACov nemaju dovod menit svoje zariadenia kazdy rok-dva ako je to u PC. Vieme aj to, ze ta akoze vysoka cena zahrna technologiu, ktora mimoriadne ulahcuje zivot a aj fakt ze sa tie peniaze pri MACoch 10 x vratia. V kazdom pripade, system upgradu vo forme modularneho stroja bude dufam revolucia pre profesionalnu pracu s MAC OS a navrati istu dynamiku rozvoja v tejto oblasti Applu.

    Podle mě je celá koncepce asistentky jako samostatného zařízení doma tak trochu zbytečná, ale kdyby ne určitě není pozdě. Proč?
    Jak dlouho vyvíjeli společnosti jako Nokia, Sony, Ericsson mobilní telefony? A bylo snad pro Apple pozdě? Odpověď zná každý.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější