Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bylo by fajn vydat Iphone8 trochu dřív. Tedy mile rád bych přešel z Android na IOS. Ale kupovat ted nový Iphone mi přijde blbost. A samsungy S8 jsou s prominutím shity. Takže moc ekonomiku apple nechápu. Ale co bude se čekat tedy.

  A kolik stojí akcie Apple ?

  Měl bych dotaz,spíše asi na autora článku,nebo na někoho kdo tomu opravdu rozumí:Kde mám koupit akcie applu???Není to tak jednoduché.Už jsem tady jednou tento dotaz měl.Redaktor mi poradil at si zajdu do své banky,že mi tam poradí.Tak sem tam tedy šel.Prvně mě nutily nějaké fondy no asi po 15 minutách pochopily,že o fondy nemám opravdu žádný zájem,tak spustily ohledně applu,že se obchoduje na nekolika burzách (Wall street,Tokyo,Londyn…atd),takže sem z toho do dneška rozhozenej.Když přeci otevřu aplikaci Akcie přímo na iphonu,tak je dole uvedena cena NASDAQ.Co to znamená???Mohl by mi někdo poradit?Nejlépe někdo,kdo už akcie applu má.Děkuji.Honza.

  No, stačí zajít třeba na Fio, uzavřít smlouvu (zdarma) a pak už si můžete koupit třeba i ty akcie apple. Sice Fio není nejlevnější na poplatky na USA, takže koupit třeba jednu akcii AAPL se asi nevyplatí.

  Osobně používám Degiro, tam je za nákup 0,5$ poplatek takže se může už vyplatit koupit i jednu akcii.
  Na druhou stranu kupovat akcie na jejich maximech je na zvážení.

Vložte vlastní komentář

celý text