Zavřít reklamu

MS v hokeji 2017 startuje právě dnes. Český tým samozřejmě na letošním mistrovství nebude chybět. Pokud chcete sledovat MS v hokeji 2017 na svém iPhonu nebo iPadu či jen nevíte, kde sledovat zápasy online nebo jak si přes svůj smartphone vsadit, pak jste určitě na správné adrese.

Jak a kde na internetu sledovat MS v hokeji 2017

Výsledky a online přenosy (bez obrazu) najdete v různých aplikacích, jako LiveSport či SofaScore, či na webových portálech typu onlajny.com a hokej.idnes.cz. K pořádnému emotivnímu zážitku je ale potřebný přímý online přenos s obrazem, kde uvidíte všechny ty parádní akce a góly. Oficiálním broadcasterem tak jako vždy je Česká televize, která na svém oficiálním hokejovém webu mshokej.cz bude promítat všech 64 zápasů. Na většinu z nich budete moct koukat i v televizi, program najdete například v aplikaci TV Program. Z mé zkušenosti je vhodnou záložní volbou server livestreaming.cz, kde najdete neoficiální přenosy.

Kde najít statistiky, tabulky a výsledky z MS v hokeji 2017?

1. Oficiální stránky MS v hokeji 2017
Kde jinde byste měli najít informace o MS v hokeji 2017, než na jeho oficiálních stránkách? Najdete zde výsledky, statistiky, tabulky, kalendáře a podobně. To ale samozřejmě není vše, pokud hledáte cokoliv, co se týče turnaje, zavítejte sem. Oficiální aplikaci letošního MS v hokeji 2017 pak najdete přímo zde.

2. Sport.cz
Na jednom z nejčtenějších sportovních webových portálů se dozvíte hlavně všechno o zápasech.  To vše v přehledném designu. Osobně pro výsledky a statistiky preferuji právě tyto stránky a hokej.idnes.cz, jelikož mě nikde nic neruší a vím, kde přesně co najdu. Bonusem je i aplikace pro iOS, která docela dobře poslouží, oproti internetové stránce ale nepřináší nic nového.

3. Hokej.idnes.cz
Tyto stránky budou zajisté v příštích týdnech patřit mezi mé nejnavštěvovanější. Každý velký fanoušek bude pravidelně kontrolovat všechny výsledky a statistiky. Ty nejlepší informace v kvalitním podání získáte právě na těchto stránkách, navíc si zde můžete přečíst i spoustu článků.

4. Livesport
Nejen pro MS v hokeji je tou nejlepší aplikací nejspíš Livesport, kde najdete podporu pro široké spektrum sportů. V tomto případě nám ale aplikace bezvadně poslouží pro sledování výkonů jednotlivých hráčů. Součástí aplikace jsou push notifikace, tabulky či online zápasové statistiky. Aplikace je dlouhodobě dobře hodnocená, což dokazuje, že jde o parádní záležitost.

5. SofaScore
Podobnou aplikací je SofaScore, kde zjistíte výsledky snad ze všech sportů, a to v intuitivním designu s podporou pro větší iPhony. Otázkou je, jaká bude podpora pro mistroství světa v hokeji. Součástí určitě budou výsledky, doufejme, že se dočkáme i sestav či statistik.

6. Onlajny.com
Skvělou volbou pro sledování zápasů online je server onlajny.com, kde díky kvalitním komentářům zjistíte průběh každého zápasu. Zjistíte tak výsledky a podrobné statistiky. Pokud nemůžete sledovat zápas v televizi, určitě bez váhání zavítejte na tento portál.

7 aplikací pro iPhone a iPad, kde můžete sázet na letošní MS v hokeji 2017

1. Fortuna Sázky
Tato aplikace od jedné z největších sázkových kanceláří vám dovolí vsadit si před začátkem nebo v přůběhu zápasu. Součástí samozřejmě je kompletní nabídka kurzových sázek, sledování výsledků online, přehled tiketů a transakcí či dobíjení kreditu pomocí platební karty. Bohužel chybí podpora pro větší displeje nových iPhonů, potěší ale kompatibilita s iPadem.

2. Tipsport CZ
Největší sázková kancelář pozadu přirozeně nezůstala, a tak nabízí svou oficiální aplikaci Tipsport CZ. Díky této aplikaci získáte přístup k vašemu účtu, uvidíte celou historii výsledků a transakcí, budete mít možnost sledovat online stav probíhajících zápasů nebo sázet live či před zápasem.

3. Sazka + Sazka Bet
Aplikace od Sazky nabízí rychlou kontrol tiketu pomocí skenování, což je velmi jednoduché. Uvidíte také veškerou historii sázek, vyhledáte nejbližší terminál Sazky, získáte push notifikace s výsledky losování her, upozornění na blížící se losování nebo statistiky. Sazka aplikace tak ale nedovolí sázet přímo z aplikace, což je oproti konkurenci velký nevýhoda. K sázení přes Sazku si tak budete muset stáhnout jinou aplikaci jménem Sazka Bet. Ta nabídne klasické sázení přes telefon, kompletní nabídku sázek, online přenosy a i notifikace výsledků.

4. bwin Sports
Tato aplikace se nijak neliší od své konkurence, nabízí stejné funkce a možnosti. Výhodou je určitě podpora pro iPhone 6 a 6 Plus a poměrně povedený design. Součástí jsou také určité hry přímo v aplikaci, a tak si budete moct zahrát ruletu či Blackjack.

5. VictoriaTip
Podobnou záležitostí je aplikace od VictoriaTip, ta stejně jako ostatní nabídne sázení před zápasem a sázení online, přístup k účtu, přehled o vsazených tiketech či možnost stornovat sázku.

6. Unibet Sports Betting
Tato aplikace dokonce nabídne i podporu pro Apple Watch + možnost sázet, vidět online průběh utkání, zjistit svou historii sázení či vložení kreditu do svého ůčtu.

7. SYNOT TIP kurzové sázky
Aplikace zahrnuje kompletní nabídku sázet, možnost sledovat živé přenosy, možnost zobrazit kurzové nabídky a tikety. Největší výhodou tak určitě je multimediální stránka, která nabídne videostreamy, stejně jako animace a statistiky.

maxresdefault-2

Dnes nejčtenější

.