Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pořád to má Windows 10, takže žádný zabiják. Pouze konkurence s jiným systémem. Btw, co se výdrže týče, tak jsem z MB Pro vytáhl 12 hodin. A to mi opravdu stačí.

  keby pochopia, že hardverovo sú už teraz natom dobre a mnoho krát lepšie ako macbook a problém je v softvere… :)
  ktorý už neni natom tak zle ako kedysi ale stále to neni ono…

  Microsoft je evidentne pozadu ešte viac než sa zdá — jedna vec je, keď chce kúpiť Air človek, ktorý sa v technologickom priemysle neorientuje, druhá, keď ani technologická spoločnosť veľkosti MS stále nepochopila, že Air je už mŕtvy produkt, ktorý pochoval sám Apple…

  Keď sa nad tým lepšie zamyslím, tak je celokom smutné, že všetko na čo sa Microsoft zmôže, je porovnávať svoj najnovší počítač s dnes už vyradeným a nechceným MBA.

  Microsoft ked nieco vypusti, tak su to vzdy verbalne a HW sracky. Kde su tie casy ked ich HW za nieco stal (mysi a klavesnice), teraz uz aj to stoji za vykal.

  Myslím že designově je velice povedený. Jen mi někdo pověste k čemu je u Laptopů dotikový monitor dobrý.

  Jedině na to když chceš mít furt upatlanej displej ? Já mám doma notebook s dotykovým displejem a můžu říct, že to nevyužívám a to z toho důvodu, že mě nebaví neustále leštit displej. Jediný co mě napadá, tak je to dobrý třeba na malování, ale v tomto případě bych použil pencil ?

  Design je opravdu hezky. To že cili MS na vybehovy model prakticky několik let starý a nic t presvedciveho v tom komplu není je podle mě blbá vizitka. Teď měsíc funguju na W10 než mi přijde MB z opravy. Je to hezk systém, zvykl jsem si n mobilní apps, upozornění v dlazdicich. Nezvykl jsem se se to, že aktualize mi pokazí drivery a mě nefunguje počítač. A dals drobnost kuli kterým se pak domluvíme zbytečně rociluju. Proč nejde prehra hudba při zapojení hdmi monitoru přes 3,5 , Jack? Proč nejde hrát na bezdrátová sluchátka bez nějakých aplikaci apod.

  Já teda nevím, ale s tím, že po připojení hdmi monitoru přestal hrát stávající výstup, jsem se setkal poprvé právě u MacBooku. Prostě je pak potřeba ručně přepnout výstup. A u Windows je to natuty podobně.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.