Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Podle mě je krásnej jakej je

  Presne, dizajn je ajtak oproti 6/6s iný, podobnosť tam musí byť, je to telefón, dnes nieje čo extra vymyslieť aby to bolo drasticky odlišné.

  A čierna na sedmičkových iPhonoch + duálny foťák robia z iPhonu 7 úplne nový telefón už len po stránke vzhľadu, stretol som sa dokonca s otázkami, že či sedmička nemá nový dizajn, že vypadá úplne inak ako 6s, takže tak a to sa ešte nebavíme o funkčnej stránke…

  Presne tak! Naco kurvit dizajn krasneho telefonu a silou mocou nieco na tom menit? Zakrivene displeje, horiace baterky, polofunkcne skenery duhovky a nefunkcneho Bixbyho ma na starosti predsa Samsung tak je mu treba nechat veducu ulohu v tejto cinnosti, ono si tie nezmysly svoju cielovku urcite najdu. A ked uz tie blbosti nefunguju tak sa s tym vzdy da pochvalit pred partiou.

  Letem světem apple dobrý den moje malá sestra si hrála hru potom šla na kontakty a jak je přidat kontakt , adresu a tak tak to úplně vymazala kromě telefonního čísla nevíte jak to dat dal

  Pokud by vypadal stále stejně (alespoň co se týká velikosti, umístění ovládacích prvků a konektorů) tak by to byl ohromný plus. Už kvůli všemožnému příslušenství které pak člověk nemusí s každým modelem obměňovat. Možná jsem konzervativec, ale nepotřebuji změnu designu, ale vnitřností telefonu.

  Nechápu to s tím životním cyklem. Týká se to použitelnosti? Já měl 3G, 4 a 5. Měnil jsem protože za 2 roky byl tak pomalý že se těžko používal, od probuzení po udělání fotky to vzalo myslím 14 sekund na iPhonu 4 iOS 6. S někým se domlouvám kdy se sejdem a on se zeptá jestli můžu v úterý, 10 sekund než naběhne kalendář, uvnitř se to tak seká že ztrácím orientaci a snažím se to ticho zamluvit mluvením o počasí… iPhone 5 s iOS 10 je pomalejší než nový ale úplně v pořádku, fotka za 5 sekund, pravidelně něco hraju nebo se nechám navigovat… jenom chtěl novou baterku. Místo dvou let už ho tedy mám 4 a půl. Ale někdy čtu o tom jak někoho štve jak je 5S pomalý a musí to vyměnit za SE. Jindy čtu že někdo má 4S s původní baterkou a je rychlý tak akorát. Tak co znamená „Uživatelé, kteří znají životní cykly iPhonů, si nejspíše nebudou kupovat model, který je již za polovinou svého životního cyklu, ale spíše si počkají na nový.“ ?

  Apple tvoří produkty který mají obohatit život. Každá generace produktů posouvá hranice uživatele. Prodejnost je to poslední co by měl řešit. Přirozeností je hledat jednoduchost, intuitivní, senzorický ovládání. Apple nabízí co ani člověk neví že potřebuje. Prodeje budou nebo nebudou stoupat, myšlenka produktů Appl je to co je podstatné. Za takoví produkt neplatíte cenu, nýbrž odměnu. Zážitek z užívání je to co stojí za takovou odměnu.

  Nepochopení Applu je časté a je na každým z nás co vlastně chceme..

Vložte vlastní komentář

celý text