Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Lidem moc nedochází, že za 5 tisíc si mohou připlatit k novému zařízení a budou mít místo 32 GB (iPhone 7) 256 GB..

  Vela ludi nevie co je 16GB. Nevie aky velky to je priestor. Nie raz sa mi stalo, ze niekto mazal dokumenty z 16GB kluca aby uvolnil miesto. Pritom 99.9% miesta na tom kluci bolo volne. Tak isto nevedia ze fotka ma cca 3,5GB a kolko napr. fotiek sa im vojde do pamate.

  Za 5000? ? To ne nejaky vtip ne? A to prosim 128gb? To se na me nezlobte,ale kdyby to byl 1000,tak jeste bych pouvazoval.. ale za 128? 5000,- radeji investuji do kapacity mobilu a nemusim se starat jestli mam sebou nejaky usb klic za 5000,- ? To radeji budu tahat maly kabel na klice za 300,- a napojim si telefon kdykoliv a kdekoliv k PC.. jde videt,ale jsou na palici..

  Pokud někdo vyhodí 5 tisic za 256gb externí disk (vpodstatě) tak má peníze asi i na ostatní apple produkty. Kam tim miřim? Pokud mate iPhone 64gb (např) a ten prostor vám nestačí, přijde mi daleko lepší řešení zaplaceni iCloudových služeb. Jak zhlediska přenosu, tak praktického hlediska. Je to prostě pohodlnemjší mít sesyncované data na 1 cloudu, a číst je z x zařizeni. Nějakym flashkám a hadrům už odpískalo..:-)

  Za mě pecka, používám první generaci, hodně fotím a i 128GB iPhone je po půl roce skoro plný. Používám iPhone k práci i zábavě. Takhle můžu u sebe mít veškeré katalogy, ceníky apod. a jednoduše se na ně podívat nebo je předat ke stažení. Komu dnes pošlete přílohu velikosti 50MB, že? A co teprve děti, v klidu se jim stáhnou oblíbené youtube videa nebo filmy, a nemusím se starat kolik mám paměti v telefonu… Nevím proč bych se měl tahat s PC nebo všechno stahovat s Cloudu na omezených zahraničních datech :D
  Asi půjdu do toho prcka, vypadá víc skladně :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.