Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „Jakmile si lidé všimli, že u sebe nemají svůj iPhone, okamžitě aktivovali funkci Find My iPhone“ – když už telefon nemáte – težko ji aktivujete ;-)

  „Bylo by dobré, kdyby Apple našel způsob, jak najít iPhone, i když ho zloděj vypne“ – A jak asi? Apple je sice šikovný, ale fyzikální zákony obcházet nejde :-D

  Pokud by nešel telefon se zamknuté obrazovky vypnout a ani aktivovat letový režim má to zloděj hodně složité, maximálně může vyndat sim kartu a telefon mu je stejně k ničemu.

  Nebuď zas tak zlý :-)

  Aktivovať funkciu môžeš chápať aj tak, že sa aktivovali kradnuté telefóny a poslali svoju polohu. Funkcia musela byt ale zapnutá.

  A spôsob ako by to mohlo fungovať určite môže existovať. Napríklad vynútiť heslo (pin, odtlačkol prsta) pred vypnutím zariadenia. Ak by si ho vypol bez toho tak by sa mohlo každých 30 min na chvíľu zapnúť a checknut či nie je náhodou hľadané. Nie je nutne porušovať fyzikálne zákony.

  Apple je užitečnej prostě

  Užitečná ta funkce jistě je, ale není to nic převratného. Konkurence má lokalizaci zařízení také.

  Konkurence ji sice má – ale je to nesrovnatelná funkce. U androidu ji lze celkem snadno zrušit. Protože je nahraná v telefonu a je možné to určitým způsobem přehrát (zvládne každý druhý servis), zatímco u Applu je to vázané na IMEI a online Apple databázi a to už jen tak nikdo nepřekoná.
  A převratné to na jednu stranu je – Apple s tím přišel už před 6 lety a ta funkce je opravdu užitečná.

  MicHi Jungmann to je taky varianta :) Já osobně jedu teda na spotify, protože bylo dřív než apple music a měnit se mi nechce a předělávat celý playlist.. ale není nic jednoduššího než složku s hudbou přetáhnout do itunes a pak synchronizovat :)

  Chvalim toho sikovneho zlodeja, ktory dokazal ukradnut take velke mnozstvo mobilov! Ukradnut
  1-2 to nieje nic extra. Taka rutina. Ale taketo mnozstvo? Klobuk dole. Je to macher. Sice nevyslo ale macher. Sam by si mal taky kupit aby vedel ako nato. :)

Vložte vlastní komentář

celý text