Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  100voltu? Já myslel ze zabijí proud a ne napětí ?

  „Všechno souvisí se vším“ – Georg Simon Ohm … při 12 V by člověkem asi těch 30mA neproteklo… samozřjemě, že fakticky zabíjí proud, ale ve výsledku se říká, že pro člověka je nebezpečné napětí.. protože vcelku přesně víme, na jaké napětí si šaháme, ale jaký skrze nás poteče proud už na první pohled nevíme..

  Oni v americe nepouzivaji proudove chranice? Myslel jsem si, ze pouzivaji 110V kvuli bezpecnosti. Jinak to vypada spis na pouziti poskozene nabijecky a tim padem jeho blbosti, ze ji pouzival.

  Nesmysl, nesmysl a zase nesmysl. Hlavně že je bombastický titulek.

  S nabíječkou, která odpovídá předpisům, se nikdy nic takového nemůže stát. Stát se to může s PRODLUŽOVAČKOU, kterou si dotyčný údajně vzal do postele.

  Alespoň si ten originál prožeňte GoogleTranslate, než ho sem opíšete.

  Jestli se to opravdu stalo, tak za to nemůže ani iPhone, ani nabíječka, ani nabíječka na iPhone, ale ty nemožné americké normy. U americké vidlice se lze dotknout živých částí, stačí aby byla vidlice o 3mm povytažena, pak se dá z aní prostrčit řetízek. Toto by se u evropské zástrčky/zásuvky nestalo. Viděl bych to tak, že měl od zdi nataženou prodlužku do/k posteli, tam strčeno americkou nabíječku, ta byla povytažena a neštěstí bylo na světě. Ale je dobré říct, že za to může Apple, z toho by mohl kápnout nějaký dolar. Tohle je ale opravdu článek hodný webu tn.cz a né LsA :/

  „se chytil na exponovanou část nabíječky“

  „protože spal vedle iPhonu“

  toto by sa mu stalo aj keby spal vedla svojej matere a nie iphonu

Vložte vlastní komentář

celý text