Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Stačilo by mi kdyby letos iphone nepredstavovali a predstavili by za rok (po dvou letech) naprosto revolučni vec, ktera tu nema konkurenci. Takhle kazdy rok mi neprijde ani rozdil.

  S8 nevypadá špatně, ale rozhodně bych neměnil za iP7. Zkoušel jsem se dívat na prezentaci Samsungu a musel jsem to po chvili vypnout. Ta angličtina toho korejce se nedala poslouchat. Doufám, že iPhonu 8 (X?), všem ukáže kdo je bezkonkurenčně nejlepší.

  6. Konečně pořádnej, moderní a použitelnej systém. Ne iOS kterej zamrznul před deseti lety. Taková lepší kalkulačka. Něco jako auto na dřevoplyn.

  Jinak klasická závist lišky s hroznama, když na ně nedosáhla, tek jen mávla packou, že jsou kyselý ?

  Je přeci mít lepší pravěkou kraksnu s rámem kolem displeje, jak na středověkym obraze, katastrofální rozlišení, zastaralej ips panel, menší displej, ubohou výdrž, nabíjením půl dne, nekompatibilní lightning konektor, kterej nikdo nechce, horší foťák, procesor, trapně malou základní paměť, slot na karty, případně dual sim,……… než to všechno mít a za menší peníze ? To je přeci Apple logický ?

  A až to okopíruje Apple, tak se tady bude na podzim mečet blahem, jak to super ?

  Když vidím reklamy na FIO, tak si vždycky vzpomenu na majitele ajfonů, většina na ně sedí, jen to zaměnit za majitel ajfona ?

  https://www.youtube.com/watch?v=LXJ_yvXIbVg

  https://www.youtube.com/watch?v=vcbH26PyOEg

  Český lidi nic nepochopil, najivní jak motýl…… ?

  No je vidět, že máš východní kulturu hezky zažranou. Čím víc proužků tím víc adidas, že? :) vymytý mozek, který nepřemýšlí.

  Takže všechny vychytávky které S8 má dámo vymyslelo? Velké množství technologií použitých na S8 je už použité v modelech Xiaomi a Sony. Apple běží dobře hlavně kvůli iOS a ničemu jinému. Samsung děla moc dobře stroje ale potíž je v tom, ze u samsungu musíš koupit těl min. Za 13 000 aby byl bezproblémový co se používání týče, u starších modelu Apple zase musíš oželet moderní funkce ale můžeš se na ten telefon spolehnout.

  1) Jen to ne. K čemu? Že to vypadá super?
  2) Ne. HB virtuální a snímač otisků na zádech? To musel vymyslet machr na ergonomii.
  3) Ano
  4) Ano
  5) Proti Home Buttonu se snímačem otisků nešikovné.

  Až na oční duhovku se tváři jak kdyby to bylo něco prevratného. Všechno ostatní mají už jiné telefony a úplně nevím jestli je nejlepší tah odstranit home button. Ještě by mě zajímalo jestli má aktivní nebo pasivní dotykové sklo. Jestli má aktivní sklo jako většina modelu od Sony tak to potěš koště. Úplně nevím co si o tomhle modelu myslet. Na druhou stranu už je to alespoň rozdíl oproti S6 a S7 kdy v novější generaci jen zmekčily hrany. Nicméně udělali to dokonale. Všechno v čem S6 zaostávala S7 vychytala, jak si povede S8 ukáže zase jen čas ?

  Bezdrátové nabíjení – představte si, že máte takovou destičku pod notebook a jen když je na ní položený tak má připojení k internetu. To je bezdrátový internet? Vždyť jsem omezený více než tím kabelem. Aspoň metr :/. Sken duhovky a obličeje? A co asiati? :-D otisk prstu je bezva, jen ten snímač dát přes displej… rychlé nabíjení by bylo super, to ostatní nevím nevím. Já vím že jsou úniky a zprávy o iPhonu 8, ale pořád věřím že bude iPhone 7S s drobnými úpravami takže až za rok a půl to bude relevantní článek.

  Předobjednáno jest a to včetně DOXu. Konečně dokonalá věc pro mou práci. Snad už se někde přepravuje a nemůžu se dočkat až jí vybalím, připojím k ní přes běžný usb-c konektor iPhone 7 a přenesu data. Pak už tu konečně najdete jen další 7 v inzerci. Šáteček, Apple ?.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.