Zavřít reklamu

Apple Watch Series 2 tu jsou s námi již několik měsíců. Pomalu ale jistě se tak začíná spekuloval o tom, jak bude vypadat jejich nástupce. Už dříve padla informace o tom, že se toho se třetí generací příliš nezmění – alespoň tedy co se týče designu a celkového uzpůsobení zařízení. Co se ovšem změní, budou komponenty pod kapotou. S novými informacemi přišel analytik společnosti Susquehanna Financial Group Christopher Rolland, který se od svých zdrojů z Asie dozvěděl několik zajímavostí.

Nejmenovaný zdroj prý pochází přímo z dodavatelského řetězce, jejich informace by tak měly být „z první ruky“. Zda-li jsou založené na pravdě ovšem nikdo neví. Podle těchto zdrojů by však Apple Watch Series 3 měly disponovat funkcí, na kterou uživatelé čekají již od prvního představení chytrých hodinek. Nový generace by měla disponovat vlastní bezdrátovou datovou konektivitou přes mobilní datové sítě. Series 3 by měly mít zabudovaný slot na SIM kartu a podporovat všechny aktuální LTE pásma. Apple prý bude novou generaci hodinek prezentovat jako ideální spojení s novými AirPods.

O přítomnosti mobilních dat v Apple Watch se spekulovalo již u Series 2. Jak se ovšem ukázalo, Apple nic takového nestihl. Je jasné, že na implementaci této technologie do svých hodinek v Applu pracují, stejně tak je ovšem jasné, že se jedná o značný problém. Datový modem dokáže být velmi energeticky náročný a to pak s maličkou baterií v Apple Watch nejde příliš dohromady. Třeba Apple vymyslí nějaký způsob, jak zařídit, že bude LTE modul méně hladový. Podobně, jako se jim to podařilo v AirPods s Bluetooth připojením.

Apple-Watch-3 concept FB

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.