Zavřít reklamu

Apple společně s vývojáři testuje tvOS 10.2 už několik týdnů. Momentálně je mezi developery už šestá beta verze a vypadalo to, že nový systém nepřináší v podstatě žádné novinky. Nyní se ale některým uživatelům ukázala obrazovka, kde Apple shrnuje všechny hlavní novinky, které tvOS 10.2 přináší nebo teprve přinese a všichni se nestačíme divit, protože se o nich do teď vůbec nevědělo.

Jednou z nejzajímavějších z nich je, že Apple TV bude s příchodem iOS 10.2 možné ovládat i přes iPad. Doposud byla aplikace Apple TV Remote dostupná jen pro iPhone. Nově se jí ale dočkají i iPady, díky čemuž bude možné z velké obrazovky tabletu například ovládat přehrávání hudby a videí.

Mnoho uživatelů si dříve stěžovalo na pomalejší rolování pomocí dálkového ovladače. Na tento problém se Apple zaměřil a výrazně zrychlil posouvání pomocí dálkového ovladače.

S příchodem aktualizace tvOS 10.2 dorazí do App Store i několik desítek nových aplikací, mezi které patří především ty, díky kterým můžeme sledovat televizní pořady a filmy. Mezi ty patří například HBO GoO, USA nebo Syfy. Ty ovšem u nás budou nedostupné.

Čtvrtou významnou novinkou je propojení úložiště napříč zařízeními. Když si na iPhonu půjčíte na iTunes nějaký film, můžete se na něj ihned podívat na vaší Apple TV.

tvOS 10.2 by měl dorazit ve finální verzi již brzy. Dle odborníků však toto zatím nejsou všechny známé novinky.

tvOS 10-2 fb

*Zdroj: 9to5mac.com

Související články

Dnes nejčtenější

.