Zavřít reklamu

Společnost Apple před několika lety vydala aplikaci Move to iOS, která umožňuje uživatelům systému Android přesunout soubory a aplikace do systému iOS. Microsoft nyní vytvořil podobnou aplikaci, pomocí které chce přetáhnout uživatele z macOS na Windows. Jedná se o aplikaci Mac to Surface Assistant.

Aplikace je velice jednoduchá a snadno ovladatelná. Jakmile ji stáhnete a nainstalujete, můžete pomocí ní přenést veškerou hudbu, filmy, fotografie, soubory, kontakty a další data z Macu na počítač s Windows. Aplikace vyžaduje připojení externího pevného disku.

Screen-Shot-2017-03-20-at-1.22.01-PM

Vyberete složky, které chcete přenést na nové zařízení. Všechna data ve složkách budou zazipovaná do souboru ZIP, s nímž dokáže pracovat i Surface Book. Ačkoliv Microsoft uvádí, že aplikace slouží k přenosu dat z Macu na Surface Book, snadno s ní přenesete soubory i do jiného počítače s operačním systémem Windows.

Microsoft bojuje s cupertinskou společností už dlouhá léta, například v nových reklamách zpíval o tom, jak MacBook nic neumí a Surface je nejlepší.

Windows Mac Os X

Zdroj: Cult of Mac

Dnes nejčtenější

.