Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A liší se nějak technicky od klasických R6?

  https://www.alza.cz/klipsch-reference-r6-d2139906.htm

  Nebo to jsou jen R6 navíc s Bluetooth?

  https://www.alza.cz/klipsch-r6-neckband-black-d4747504.htm

  Protože jinak už víme kolik si účtují výrobci za bezdrát a potvrzuje to mojí doměnku, že AirPods jsou zvuková práskačka tak ani ne za litr. Dělají tedy vše, jen ne hrají. Protože zbytek ceny je elektronika, dobíjecí pouzdro a že je to Apple ?

  To jsi zjistil opravdu novinku. Ano Airpods jsou bezdrátové Earpods. Píše se to v každé recenzi. Někdo říká, že je kvalita zvuku lepší, někdo že stejná. I kdyby byl rozdíl 10% tak je to vlastně fuk. Pecky se nekupují kvůli kvalitnímu zvuku. (I tak 90% lidí stačí.)

  Někomu se zdá moc příplatit si 4000.-Kč za futuristickou bezdrátovou technologii, která funguje moc, někomu ne.
  Můj tip – koukněte se co nabízí konkurence. Fakt je, že Airpods jsou nejlepší a přesto nejlevnější ve své třídě o desítky dolarů:
  https://9to5mac.com/2017/01/06/apples-airpods-and-the-best-cord-free-competition-compared/

  Zvláště ta cena musí některé lidi dráždit. Je to Apple a přesto je nejlevnější. To přece nejde. Řešení je jednoduché, srovnáme to s náhlavníma sluchátkama, srovnáme to s drátovýma in-earama. Je fuk, že věci jako synchronizace zvuku, zpoždění apod. se u nich řešit nemusí.

  Oznacit toto za futuristickou technologii me hodne rozesmalo, bezdratova sluchatka pouzivam uz dele jak 5 let. Co se tyce Klipsch, tak jsem je take vyzkousel – zvuk dobry, v usich nesedi, i nejvetsi nastavce do usi mi byly male, velmi nepohodlna a neprakticka konstrukce. Po 3 mesicich se rozbily a musel jsem je vyreklamovat, asi vadny kus, to se stat muze, ale za tu cenu neodpustim to, jak nepohodlne se nosi. Jinak cena za Apple Airpods musi lidi opravdu hodne „drazdit“… to me rozsekalo nejvic. :-D Myslim, ze vetsinu lidi to hlavne vubec nezajima…

  Ať se Vám to líbí nebo ne, naprosto bezdrátové pecky nebo špunty a špunty spojené drátem jsou neskutečně odlišné záležitosti. Nemusíte řešit synchronizaci, zpoždění zvuku, párování nejen s telefonem, ale mezi s sebou navzájem. Tento problém v tuto chvíli uspokojivě vyřešil jen Apple. U recenze všech ostatních se dočtete o problémech s párováním, synchronizací, zpožďováním zvuku, neustálou nutností restartu aj. dětské nemoci.
  To nemluvím o nemožnosti například o možnosti přijmout hovor s jedním sluchátkem, dát si do ucha druhé a to první zase schovat aniž by protistrana něco poznala nebo otřesné kvalitě hovoru.

Vložte vlastní komentář

celý text