Zavřít reklamu

Společnost Logitech dnes představila novou řadu doplňků, které jsou navrženy speciálně pro nový 9,7palcový iPad. Společnost se nechala slyšet, že se snažila novou řadu navrhnout hlavně pro využití ve školách, ale některý z nových obalů by se hodil například i do domácnosti s dětmi. Nový obal „Rugged Case“ ve svém těle skrývá i odnímatelnou klávesnici.

Už podle fotografií je zřejmé, že se Logitech zaměřil především na bezpečnost samotného iPadu. Obrovský rámeček by měl iPad ochránit při pádu na zem. Vzhledem k tomu, že je iPad používán obzvláště ve školách, je zřejmé, že se pádům nevyhne. Na zádech obalu nalezneme i stojánek, který umožní tablet postavit na školní lavici.

iPad mění způsob jakým se studenti vzdělávají, Logitech Rugged Case pro nový 9,7palcový iPad je navržený speciálně pro potřeby škol,“ řekl Michele Hermann, viceprezident společnosti Logitech. „Pracovali jsme s Applem na navržení robustního obalu, které bude neuvěřitelné odolné a ochrání iPad v každé situaci,“ dodal.

Logitech bude prodávat Rugged Case, který zahrnuje i klávesnici, stejně jako bude k dispozici verze bez klávesnice. Běžná domácnost se tohoto obalu zatím nedočká, protože jej bude pro Logitech Apple prodávat speciálně pro školní účely.

logitech-rugged-800x493
rugged fb

*Zdroj: Macrumors.com

Související články

Dnes nejčtenější

.