Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Není ta změna displeje spojena s „tlošťkou“ iPadu? Měl jsem Air 1 a poté jsem si pořídil pracovní „štíhlejší“Air 2 a všiml jsem si jednoho neduhu, když jsem Air 2 chytl jednou rukou (jako předtím Air 1) a iPad se zapřel svoji vahou o můj ukazováček na zádech začal displej dělat duhu jako (klasický jev když přitlačíte na LCD), celkově mi přišel Air 2 o dost „křehčí“ než Air 1, takže možná to „ztenčování“ nemělo úplně dobrý vliv na něktré komponenty iPadu. Samozřejmě že pohledoý rozdíl v LCD panelech byl značný mezi oběma generacemi, u Air 1 byl takový „hluboký“ velký prostor mezi sklem a LCD.

  Není ta větší tloušťka kvůli větší baterce? U Airu 2 je to docela prolbém. Vyčkejme s hodncoením, tyto články jsou jen další rumory.

  Malá Baterka v Air 2? Nevím co s vašim ipadem máte, ale mě vydrží bez problému 3 dny celkem náročného používání.
  I kdyby měl tenhle větší baterku, bude to minimální rozdíl.

  Takže viz to co jsem psal včera. Namísto neustále slibovaných úžasných věcí, máme další zastaralý krámy, bez nějaké inovace. A dnes se ukázalo, že červený iPhone, je opravdu na podporu AIDS. Tak teď už jen duhová edice a má to Cook komplet. Jo ještě jsem zapomněl, máme vlastně nový řemínky na zastaralý Apple Watch.
  Bárka se potápí, Titanic jde ke dnu.

  No pokud ti teprve vcera doslo, k cemu je urcena cervena edice Apple produktu, tak jsi jasne dokazal, ze o teto znacce nic nevis. Z tohoto duvodu je jakykoliv tvuj komentar ohledne Apple naprosto bezpredmetny.

Vložte vlastní komentář

celý text