Zavřít reklamu

V pondělí jsme vás informovali o tom, že unikl seznam všech připravovaných iPadů. S téměř stoprocentní jistotou můžeme říct, že Apple představí hned tři modely, o nichž se spekuluje už od začátku tohoto roku. A dokonce některé zprávy ukazují na to, že by měla cupertinská společnost představit produkty už příští týden a uvést je na trh během dubna.

Oblíbený japonský blog Macotokara zveřejnil zprávu o tom, že Apple představí updatovaný 9,7palcový iPad Pro už příští týden. Dokonce by se mohlo zařízení jmenovat iPad Pro 2, přičemž bude ztělesňovat druhou generaci aktuálního modelu. Ironické je, že současný model společnost v loňském roce odhalila 21. března a do prodeje ho uvedla 31. března. A podle japonského blogu by to mohlo být letos stejně.

Podle blogu Macotokara bude nejvýznamnějším upgradem to, že iPad Pro 2 bude mít čip A10X. Otázkou ještě zůstává, zda bude mít podporu Apple Pencil, čímž by mohl nový iPad Pro nahradit další generaci iPad Air 2.

Vzhledem k tomu, že stávající 9,7palcový iPad Pro se prodává za 599 dolarů a iPad Air 2 za 399 dolarů, cena nového modelu by mohla být někde mezi.

iPad Pro FB

Zdroj: iDropNews

Související články

Dnes nejčtenější

.