Zavřít reklamu

Jestliže si chcete usnadnit život a udělat ze svého iPhonu multifunkční zařízení, potom se neobejdete bez gadgetu zvaného TapDock. Jedná se o neutrální příslušenství, které využijete v autě, kanceláři i doma. Dokonale nahradí multimediální displej v automobilu, dokonce můžete během jízdy volat, aniž byste smartphone drželi v ruce.

Už nepotřebujete drahé automobilové multimediální systémy, protože si vystačíte s iPhonem. Cupertinská společnost každoročně představuje vylepšené modely, zatímco vývoj jedné generace automobilového systému trvá i několik let. Aktualizace systémů ve vozidlech navíc bývají placené. A pokud nechcete neustále dokupovat různé updaty, nebo nechcete zůstávat u zastaralé verze, stačí použít TapDock a na něj dát smartphone.

Prostřednictvím vychytávky TapDock nainstalujete iPhone namísto displeje na palubní desce. Hlavní výhodou je, že nebudete mít smartphone v zorném poli, jak to většinou bývá, když použijete klasický držák na telefon. Získáte zároveň přístup k aplikacím i během jízdy, například k navigaci a hudbě.

Už se můžete rozloučit s ošklivým držákem na čelním skle. Už nemusíte dávat iPhone do zásobníku na klíče a mince, kde se jedině tak poškrábe. Už nemusíte držet telefon v ruce při telefonování a vystavovat se riziku, že nabouráte nebo že dostanete pokutu. TapDock je elegantní držák na iPhone se 180stupňovým otočným mechanismem.

V profesním životě TapDock využijete tak, že když na něj dáte iPhone, uděláte bez problémů videokonferenci s klienty a kolegy anebo ho použijete jako hands-free v autě. Zatímco doma TapDock bude fungovat jako držák při videochatu s přáteli i jako dock při nabíjení přes noc. Použijete ho i v kuchyni, protože můžete snadno sledovat online tutoriály při vaření, číst knihu, hrát hry, aniž byste zařízení drželi v ruce. Uděláte si skvělé fotky samospouští bez nutnosti stativu.

TapDock disponuje dvanácti velkými přísavkami rozdělenými po šesti ve dvou řadách. Přísavky jsou vyrobené z vysoce kvalitní gumy. TapDock se dá využít na šířku i na výšku. Dále si nastavíte jakýkoliv úhel, přičemž nechybí bezpečný uzamykací mechanismus pro tři nejpoužívanější pozice. Použít se dá nejen pro iPhony, ale také iPady a čtečky knih.

tapdock fb

Zdroj: Kickstarter

Související články

Dnes nejčtenější

.