Zavřít reklamu

Před dvěma dny na internetu kolovala zpráva, že Apple plánuje jarní konferenci na 4. dubna. Jestliže se na ni těšíte, potom vás musíme zklamat. Spekulace o údajné události vznikly na základě toho, že se v internetovém obchodě u 12,9palcového iPadu Pro objevilo, že bude dostupný zrovna od tohoto data. Nicméně pravda je trochu jinde.

Apple ve svém internetovém obchodě používá nástroj Personal Pickup, který se rozhodně nedá vnímat jako spolehlivý ukazatel toho, kdy by mohla cupertinská společnost uspořádat konferenci. Datum dostupnosti se u tohoto produktu totiž mění. Zatímco před dvěma dny to bylo 4. dubna, včera už to bylo 5. dubna a dnes 6. dubna. Uvedené datum je s největší pravděpodobností pouze hrubou aproximací následujících dvou až třech týdnů. Pokud bychom se podívali do minulosti, tak to souhlasí, protože 9. února se objevily zprávy o tom, že iPad Pro by mohl být dostupný už 3. března.

Personal Pickup je pouze předzvěstí toho, že se blíží uvedení daného produktu na trh. V lednu však Apple uvedl, že měl problém s jedním z dodavatelů iPadu. V tomto čtvrtletí se podle slov společnosti pravděpodobně iPadu nedočkáme.

Ale nemusíte se ničeho bát, jednou musí začat s prodejem trojice nových modelů iPad Pro, otázkou je jen, kdy. Japonské webové stránky Mac Otakara například uvádí, že Apple plánuje konferenci koncem března a představí nejen zmíněné iPady, ale také 128GB iPhone SE, červený iPhone 7 a nové Apple Watch.

ipad-pro-april-5
apple-store-logo-green-fb

Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.