Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jo, s Hue je sranda. Obzvlášť pak když jsem v hospodě a osazenstvo dělá přítelkyni doma na dálku diskotéku :)
  AD vypínač: Zaslepit a pořídit si (levnější a podle mě lepší) variantu Hue Dimmer Switch. U mě to bylo v pohodě protože všechny vypínače jsou ABB Tango, ABB záslepky vyrábí místo krytu. Dá se na zeď a dokonce se dá z rámečku vyjmout a vzít např. ke stolu, na linku, do postele … a odtud světla ovládat i bez mobilu. Zapnutí si pamatuje poslední barvu a každý další stisk se dá „naprogramovat“ na přednastavené barvy.

  Můj setup: HUE Starter Kit White and Color Ambiance (2x žárovka v obýváku, 1x v ložnici), 3x HUE White Ambiance GU10 do kuchyně, 3x Hue Dimmer Switch. Apple TV už jsem měl, takže můžu všechny světla ovládat i na dálku, nastavit si rozsvícení při příchodu domů přímo z HomeKitu atd. Aplikaci HUE používám jen na nastavování…

  Ahoj, mohl bys prosim rozvest to cos psal o zaslepkach ABB? Resim instalaci dimmer switch na misto puvodnich vypinacu a rozmerove s tim mam problem. Diky moc

  Taktéž doporučuji.Funguje to skvěle a má to strašně možností rozšíření.Zatím mám jen tento starter kit ,ale určitě doplním nějakým LED páskem a lampou Beyond.
  TV Philips s ambilightem zatím nemám,ale určitě na ní dojde. Zatím používám tuto aplikaci ,která trochu ambilight dokáže nahradit
  https://itunes.apple.com/cz/app/hue-tv/id1006388597?l=cs&mt=8 . Dvě lampy umístěné za TV mění barvy podle obrazu v TV.Nevýhodou je ,že musí telefon snímat obraz na TV.Jestli víte o nějaké lepší aplikaci napište.

  v aplikaci domácnost od Apple si jde nastavit také rutiny a svetla lze ovládat dalkove. Je k tomu potřeba mít iPad stále doma nebo Apple TV …nastavit automatizaci, což je velmi jednoduché. Myslím, ze celkově je ovládání daleko snažší přes aplikaci domácnost, navíc lze i využít siri.

  Jo a mejte na pameti, ze pokud vam v ulici vypnou elektrinu a zase zapnou, tak se vam automaticky rozsviti cely barak. Pokud budete na dovolene, tak vam budou svetla sviti dokud se nevratite a tomu rikam uspora.

Vložte vlastní komentář

celý text